LEADERSHEP ACADEMY 2024 – ВІДКРИЙТЕ В СОБІ ЛІДЕРКУ В ГАЛУЗІ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Відчуваєте, що маєте лідерські здібності? Хочете оволодіти новітніми методами менеджменту у сфері високих технологій?

Приєднуйтесь до LeaderSHEp in Tech Academy! До 9 лютого 2024 року триває прийом заявок на участь у IV едиції LeaderSHEp in Tech Academy. Це навчально-освітня програма, яке реалізує Perspektywy Women in Tech за підтримки Motorola Solutions Foundation. Заявки приймаються на інтернет-сторінці: https://leadership.perspektywy.pl/

Програма LeaderSHEp in Tech Academy розрахована, насамперед, на випускниць інших проектів, організатором і засновником яких є польський освітній фонд «Перспективи», проте не лише на них! Мета програми – допомогти молодим жінкам, які лише починають свою професійну кар’єру, розвиватися як лідери, як через спілкування з найкращими фахівцями-представниками світу високих технологій, так через участь у майстер-класах і тренінгах та обмін досвідом з колегами, які перебувають на подібному етапі професійного і кар’єрного зростання.

30 обраним учасницям організатори Програми пропонують:
✔ 6 виняткових майстер-класів;
8 місяців менторської підтримки однієї з 30 досвідчених фахівчинь;
✔ реалізацію проекту #TechForGood спільно з іншими учасницями програми;
✔ спеціальну тематичну зустріч під час заходу Women in Tech Summit 2024;
аж 5 місць у програмі передбачено для учасниць з України.

Для участі у Програмі необхідно володіти польською мовою принаймні на розмовному рівні.

Щиро заохочуємо всіх зацікавлених взяти участь у LEADERSHEP ACADEMY 2024!