У Києві експонували виставку про договір Петлюри із Польщею

У Києві на Контрактовій площі за сприяння Українського інституту національної памʼяті експонували вуличну виставку «Союз білого орла та золотого тризуба». Її створив Центр дослідження воєнної історії Збройних сил України.

Виставка проводить паралелі між подіями сторічної давнини, коли в 1920-му польський та український народи обʼєднали зусилля для спільної збройної відсічі агресії більшовицької росії, та сьогоденням. Десять банерів розповідають про політичний союз, бойові дії, військову та гуманітарну допомогу в 1920-му і зараз, а також про польських добровольців на сучасній російсько-українській війні.

Про виставку розповіли начальник Центру дослідження воєнної історії ЗСУ полковник Ігор Косяк, директор Польського інституту в Києві Роберт Чижевський, заступник голови Українського інституту національної памʼяті Володимир Тиліщак.

Детальніше за посиланням: