Вітаємо на сайті Українсько-польського центру!
"Українсько-польський центр" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» створений згідно «Рамкової угоди про створення Українсько-польського центру НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"» від 7 березня 2008 року між польською освітянською фундацією "PERSPEKTYWY" в особі Президента В. Сівінські та Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" в особі ректора М. 3. Згуровського.


Новини та анонси

У середу, 15 лютого, компанія QS Best Student Cities 2017 (Велика Британія) опублікувала міжнародний рейтинг найкращих студентських міст світу 2017 року. Відтак, сотню цих місто очолили Монреаль, Париж і Лондон.

Про це свідчить інформація на сайті QS Best Student Cities 2017.

З українських міст представлено Київ, який опинився на 97 місці зі 100.

Зазначимо, що вперше в історії рейтингу (з 2012 року) канадський Монреаль забрав першість у Парижа (він на другому місці), а Лондон піднявся на дві позиції і розмістився на третьому місці.

Загалом експерти (більше…)

29 січня завсідники парку КПІ ім. Ігоря Сікорського на деякий час перетворилися на вболівальників, а деякі з них – і на учасників змагань з лижного спорту. Цього дня тут пройшли перегони прихильників лижного спорту за Кубок Дипломатичних місій з бігових лиж.

Організаторами виступили громадська організація «Український гірськолижний клуб» і посольства Швейцарії, Австрії, Норвегії та Швеції за підтримки однієї з найбільших в Європі компаній з виробництва лиж і спортивного спорядження «Fischer».

Такі змагання відбулися в Києві вже втретє. Серед тих, хто щороку виходить на (більше…)

З 27 листопада по 3 грудня 2016 р. в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав проф. Войцех Хлевицьки з Університету м. Щецин, Польща (Szczecin University of Technology, Faculty of Electrical Engineering).

У ході візиту проф. Хлевицьки прочитав для студентів, аспірантів та співробітників низку лекцій, взяв участь в академічній роботі університету, наукових дискусіях, плідно поспілкувався з вченими факультетів електроніки та біомедичної інженерії, студентами та аспірантами.

Лекції, прочитані проф. Хлевицьки, присвячені сучасним напрямам електроніки та біомедичної інженерії, програмним засобам створення автономних (більше…)

До уваги науковців!

З 23 січня по 24 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017 ‑ 2018 рр.

Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

До участі у конкурсі приймаються проекти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:

  • Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
  • Енергетичний менеджмент та енергоефективність;
  • Екологія (більше…)