Вітаємо на сайті Українсько-польського центру!
"Українсько-польський центр" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» створений згідно «Рамкової угоди про створення Українсько-польського центру НТУУ "КПІ"» від 7 березня 2008 року між польською освітянською фундацією "PERSPEKTYWY" в особі Президента В. Сівінські та Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут" в особі ректора М. 3. Згуровського.


Новини та анонси


Освіта і робота в Україні – найчастіше паралельні прямі. Вони живуть своїм окремим життям і перетинатися не планують. В результаті дипломований фінансист ледь розбирається в роботі банку або страхової компанії, а радіоелектронік влаштовується на роботу торговим агентом. Тим часом роботодавці потребують кваліфікованих фахівцях, а випускники університетів і академій – у працевлаштуванні. І з кожним роком ця проблема стає все гостріше.

Тому за основу нинішнього рейтингу вузів України “Фокус” взяв просту ідею: дослідити шанси випускника того чи іншого вузу зайняти вакансію в престижній (більше…)

foto_cikavosti_17-08-2014-02-04
04.07.2017 р. о 14:00 відбулася чергова нарада робочої групи ДМС та кафедри відновлювальних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського з підготовки проведення XVIII-ої міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у  XXI столітті”.

Під час наради були обговорені наступні питання: опрацювання тез,  підготовка програми.

Вирішили: продовжити реєстрацію учасників конференції та прийом тез до 15 липня 2017 року.

Нагадуємо також, що конференція відбудеться:

27 вересня – КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: м. Київ, пр.-т. Перемоги, 37, 1 корпус, зала засідань Вченої ради.
28 вересня – засідання секцій (більше…)


Вже кілька років профспілка КПІ ім.Ігоря Сікорського та профспілка Варшавської політехніки опікуються організацією відпочинку дітей співробітників нашого університету віком від 10 до 14 років на базі відпочинку польського університету. Польські колеги можуть прийняти групу дітей з 25 осіб. Готують цікаву культурну програму для дітей, передбачені екскурсії по Варшаві та Кракову, пізнавальні та спортивні заходи, літня школа вивчення англійської мови.

Фінансування та організацію перебування дітей у Польщі беруть на себе профкоми Варшавської політехніки та КПІ ім.Ігоря Сікорського, а батьки дітей відшкодовуватимуть лише транспортні (більше…)

29 червня 2017 року відбулося засідання робочої групи представників нашого університету з Ольгою Вахріною, референтом відділу безперервної та міжнародної освіти Познанської політехніки. На зустрічі від КПІ ім. Ігоря Сікорського були присутні О. Бруй, директор бібліотеки, М. Друченко, заступник директора бібліотеки, С. Шукаєв, керівник відділу міжнародних проектів, Г. Біднюк, менеджер Українсько-польського центру Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Ольга Вахріна проінформувала присутніх про реалізацію намічених на Форумі 6-7 квітня 2017 року планів співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанської (більше…)