Вітаємо на сайті Українсько-польського центру!
"Українсько-польський центр" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» створений згідно «Рамкової угоди про створення Українсько-польського центру НТУУ "КПІ"» від 7 березня 2008 року між польською освітянською фундацією "PERSPEKTYWY" в особі Президента В. Сівінські та Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут" в особі ректора М. 3. Згуровського.


Новини та анонси

Листопадові історичні студії в Бібліотеці КПІ присвячені 100-річчю незалежності Польщі. Співробітники НТБ ім. Г.І. Денисенка вирішили відзначити це свято дружньої нам держави лекцією на тему «Польські сторінки історії Київської політехніки».

А польські сторінки історії Київської політехніки є дуже цікавими. На навчання до інституту 1898 р. вступило багато поляків, що проживали в тодішній Російській імперії. Про це свідчать документи: списки студентів та звіти про діяльність Київського політехнічного інституту, де дуже часто зустрічаються польські прізвища. До професорсько-викладацького складу входили і відомі польські науковці: В. (більше…)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати лекцію, яка буде присвячена унікальній трипільській цивілізації, з циклу лекцій “Історія України з Дмитром Шевченко”!

Лекція відбудеться 17 листопада 2018 року об 11:30 за адресою: Велика Васильківська 5, музей Шолом-Алейхема.

Реєстрація та детальніша інформація за посиланням: http://historyukraine.artup.info/

Контакти:
+38 0939145812 Ольга / менеджер проекта
+38 0987752851 Інна / Art Business Academy

17 липня об 11:00 було проведено інформаційну зустріч з президентом Польської освітянської фундації «Perspektywy» п. В. Сівінським і пані д-р Б’янкою Сівінською – керівником європейського проекту «Women in Tech Summit» щодо можливої участі студенток, аспіранток і молодих вчених-жінок України в міжнародній конференції «Women in Tech Summit» 27–28 листопада 2018 р. у Варшаві.

Конференція буде місцем зустрічі жінок з галузі механотроніки, робототехніки, електроніки, нанотехнологій, телекомунікацій, інформаційних технологій.

Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

На зустрічі 17 (більше…)

15-17 листопада 2018 року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” (Україна, Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудуться щорічна міжнародна спеціалізована виставка “Освіта та кар’єра – День студента 2018”, виставка закордонних навчальних закладів “Освіта за кордоном” та виставка “Навчання у Польщі”.

http://edu-abroad.com.ua/pro_vistavku.html