Вітаємо на сайті Українсько-польського центру!
"Українсько-польський центр" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» створений згідно «Рамкової угоди про створення Українсько-польського центру НТУУ "КПІ"» від 7 березня 2008 року між польською освітянською фундацією "PERSPEKTYWY" в особі Президента В. Сівінські та Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут" в особі ректора М. 3. Згуровського.


Новини та анонси

14-17 листопада викладачі, аспіранти та магістри факультету біомедичної інженерії (ФБМІ) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», у рамках міжуніверситетської співпраці  щодо програми подвійного диплому магістра біомедичної інженерії, відвідали Познанський університет технологій (ПУТ) та взяли участь у «The II Seminar biomedical engineering». Зокрема: декан ФБМІ  В. Б. Максименко, зав. кафедри біобезпеки і здоров’я людини І. Ю. Худецький, секретар вченої ради факультету, ст. викладач кафедри біомедичної кібернетики В. С. Якимчук;  аспіранти:  Ю. Стасюк,     І. Суліковська, І. Богайчук, М. Козій;  (більше…)

 

Сьогодні, 15 січня o 19.00 год., у Києві, в Інституті св. Фоми Аквінського (вул. Деревлянська, 13) ми матимемо нагоду познайомитися з роботами польських фотографів Малґожати Шимчик-Карнасєвіч і Єжи Карнасєвіча! 

Частину виставки цих двох краківських фотомитців на тему “Польща і поляки на зламі століть” (фотографії періоду 1979-2007 років) представлятиме Посольство Республіки Польща в Україні. Впродовж 2008-2013 рр. виставка побувала в багатьох українських містах, зокрема, у Краматорську, Донецьку, Луганську, Харкові, Рівному, Луцьку і Вінниці, де її дуже урочисто приймали. Відкриття експозицій проходило у співпраці (більше…)

Шановні колеги!
Відділ міжнародних проектів пропонує до Вашої уваги випуск № 223 інформаційного бюлетеня «Джерело».
Завантажити випуск можна за даним посиланням.

Київський політехнічний інститут завжди пишався своєю історією.
Майже 120 років його існування ввібрали в себе як буремні історичні події, так і потужний науково-технічний злет багатьох десятиліть. Рушійною силою історичного процесу були й залишаються непересічні особистості. Гортаючи сторінки їх життя, якнайкраще відчуваєш велич їх звершень і атмосферу часів, коли вони працювали. Пам’ять багатьох з них увінчено на Алеї зірок університету, в монументах на території кампусу, в барельєфах і бюстах, встановлених у навчальних корпусах. Є такі й у фойє при КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Це (більше…)