Вітаємо на сайті Українсько-польського центру!
"Українсько-польський центр" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» створений згідно «Рамкової угоди про створення Українсько-польського центру НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"» від 7 березня 2008 року між польською освітянською фундацією "PERSPEKTYWY" в особі Президента В. Сівінські та Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" в особі ректора М. 3. Згуровського.


Новини та анонси

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

Анджей Дуда і Петро Порошенко, Київ, 24 серпня 2016 року

Варшава – 2 грудня президент України Петро Порошенко перебуватиме з одноденним візитом у Польщі. У Варшаві він проведе переговори з усіма найвищими посадовими особами польської держави. В програмі варшавських зустрічей – розмови з польським президентом Анджеєм Дудою, головою уряду Беатою Шидло, маршалком Сейму Мареком Кухцінським та маршалком Сенату Станіславом Карчевським. Президенти Польщі та України візьмуть участь у конференції «Польща-Україна. Партнерство в практичному вимірі. 25-річчя визнання незалежності України Польщею». На думку польських оглядачів, (далее…)

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9Сучасний світ стрімко змінюється і для того, щоб встигати за його змінами людині необхідно постійно вчитися. Виявляється, що столична влада не лише усіляко поділяє дану точку зору, а й готова підтримувати освіту. Про це заявила в рамках Київського інвестиційного форуму заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Інвестиції у людський капітал наразі є найбільш необхідними та виправданими. Тільки освічене та здорове населення може стати тією продуктивною силою, яка створює національне багатство країни. Київ як сучасне європейське місто також визначило освіту (далее…)

%d1%84%d0%be%d1%80%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82
17 листопада в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася презентація Форсайту соціально-економічного розвитку України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах.

Форсайт, від англійського Foresight – «погляд у майбутнє» – найбільш ефективний інструмент формування пріоритетів у сфері науки і технологій, економіки, держави і суспільства.
За результатами Форсайт-проектів створюються дорожні карти, які дозволяють вирішити питання формування майбутнього.
У багатьох розвинених країнах (зокрема, в Канаді, Японії, Німеччині, Франції, Бельгії) такі дослідження використовуються для стратегічного планування. Для інших (далее…)

16-11-16
16 листопада 2017 року о 17.15 в НТУУ «КПІ» відбулася зустріч з Президентом освітянської фундації «PERSPEKTYWY» паном Вальдемаром Сівінським для обговорення підготовки та проведення Українсько-Польських днів освіти, науки та інноватики.

Під час проведення Круглого столу МОН України, польської освітянської фундації «PERSPEKTYWY», керівництва Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща та ради Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України «Поєднання освіти, науки та інновацій – магістральний шлях інтеграції України в європейську систему вищої технічної освіти» 22-24 серпня 2016 року і під час зустрічі учасників (далее…)

Українсько-польський центр НТУУ «КПІ» сердечно вітає колег польських вузів-партнерів з Днем Незалежності.

Щиро зичимо миру, розвитку та процвітання  університетам-побратимам!

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

Святкування Дня Незалежності у Варшаві (2006)

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9-1

Квіти біля меморіалу Юзефа Пілсудського в День Незалежності

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9-2

Діти, які беруть участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності (Гданськ, 2010)

 

 

 

 

Історична довідка

День незалежності Польщі (пол. Narodowe Święto Niepodległości) — національне свято Польщі, відзначається щорічно 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від панування Російської імперії, Королівства Прусії та Австрійської імперії в 1918 році.

Свято припадає на день завершення Першої світової війни (11 листопада (далее…)