Вітаємо на сайті Українсько-польського центру!
"Українсько-польський центр" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» створений згідно «Рамкової угоди про створення Українсько-польського центру НТУУ "КПІ"» від 7 березня 2008 року між польською освітянською фундацією "PERSPEKTYWY" в особі Президента В. Сівінські та Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут" в особі ректора М. 3. Згуровського.


Новини та анонси

Від імені української частини Оргкомітету європейського проекту «IT for SHE» – європейського конгресу «Perspektywy Women in Tech Summit» (далі – Захід) вітаємо всіх переможниць із отриманням гранту для участі в конгресі!

Будь ласка, ознайомтесь з інформацією щодо трансферу, проживання, страхування, особливостей перетину кордону тощо під час Вашої участі у Заході.

1. Трансфер автобусом із Києва до Варшави та із Варшави до Києва.
Оплата трансферу покривається за рахунок гранту; страхування на транспорті здійснює перевізник – фірма «Євроклуб». Для перетину кордону (туди та назад) Ви (більше…)

Правляча у Польщі консервативна партія “Право і справедливість” здобула переконливу перемогу на парламентських виборах в цю неділю. За політичну силу колишнього прем’єр-міністра і сірого кардинала польської політики Ярослава Качинського проголосувало 44,4% виборців – ще більше, ніж на попередніх парламентських виборах в 2015 році (37,5%).

“Право і справедливість” зможе знову сформувати однопартійний уряд. Основний противник польських консерваторів соціал-демократична партія “Громадянська платформа” колишнього міністра закордонних справ Гжегоша Схетини отримала 26,8%. За партію “Конфедерація” Януша Корвіна-Мікке, який виступає за зближення з Росією і оголошений персоною (більше…)

Британське видавництво independent.co.uk (одне із самих авторитетних серед туристів) зарахувало до недооцінених гастрономічних шедеврів української кухні, і зокрема,- в виконанні саме київських кухарів. Серед гастрономічних «хітів» британці назвали борщ, свинячі вушка та вареники з соусом. Завдячуючи цим кулінарним шедеврам, британські гастроексперти включили Київ до списку самих цікавих місць для відвідування.

«Київські страви – безумовно, недооцінені. Туристам в українській столиці необхідно скуштувати не тільки котлету по-київськи, але і борщ, і вареники з соусом, і свинячі вушка, а також  відвідати ресторан «Канапа», – пише (більше…)