Вітаємо на сайті Українсько-польського центру!
"Українсько-польський центр" Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» створений згідно «Рамкової угоди про створення Українсько-польського центру НТУУ "КПІ"» від 7 березня 2008 року між польською освітянською фундацією "PERSPEKTYWY" в особі Президента В. Сівінські та Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут" в особі ректора М. 3. Згуровського.


Новини та анонси

Легендарного тренера київського “Динамо” і збірної України Валерія Лобановського включено авторитетним виданням France Football до десятки найкращих тренерів в історії футболу.

Ім’я Валерія Васильовича Лобановського добре відоме в спортивному світі. Людина неординарна, він уособлював весь радянський i український футбол, неодноразово підносив на найвищі футбольні вершини київське “Динамо” і збірну країни.

У Державному політехнічному музеї при КПІ ім. Ігоря Сікорського початок вивчення і дослідження особистості Валерія Лобановського було покладено ще в далекому 2007 році. Тоді ДПМ отримав звернення від інформаційно-аналітичної служби телеканалів “Інтер” і (більше…)

Warsaw Medical University welcomes its partners and cooperative agencies!

This year we continue inviting students to the Summer School of Polish Language and Culture, Summer School of English Language, Premed College and Preparatory School for the 2019 intake!

1. PREMED COLLEGE – offers a preparation program for medical school prospective students, includes an intensive English language course and a Polish language course followed by biology, anatomy, physics and chemistry preparatory courses: https://sjo.wum.edu.pl/content/premed-college

2. PREPARATORY SCHOOL – offers a preparation program for candidates for studies (більше…)

Проект з академічної мобільності реалізується в рамках програми PROM «Міжнародний обмін стипендіями для аспірантів та науково-педагогічних співробітників», що здійснюється Національним агентством польської академічної біржі та фінансується Європейським Союзом з Європейського Соціального Фонду.

Метою проекту є розширення міжнародного обміну для аспірантів, а отже – підвищення якості та рівня інтернаціоналізації освіти третього ступеня, а також зміцнення співпраці з іноземними університетами.

Докладніша інформація про умови надання гранту доступна за посиланням: https://www.ife.p.lodz.pl/en/promobility

Подання заявок триватиме до кінця березня.

Епоха бароко – час небачених злетів і падінь людського духу, епоха геніальних відкриттів і винаходів.

17 століття – справжня епоха музики. Нові жанри – опера, кантата, прелюдія, фантазія. Нові імена – Бах, Вівальді, Гендель, Рамо, Скарлатті…

На МузКласі 18 березня о 16:30 будемо знайомитись з творчістю іменитих композиторів епохи, яку сучасники прозвали «помпезною», «химерною», «дивною», одним словом – бароко.

Місце проведення: Зал каталогів, 1 поверх, НТБ ім. Г.І. Денисенка.

Про проект:

    МузКлас – це знайомство з класичними музичними творами різних стилів і жанрів, творчістю відомих і (більше…)

8 березня президент Польщі призначив нового посла в Україні. Ним став історик і дипломат Бартош Ціхоцький.

42-річний Бартош Ян Ціхоцький є фаховим істориком, випускником Інституту Історії Варшавського університету. Фахівець з «російського питання». Працював у Центрі KARTA, неурядовій організації, мета якої – документування новітньої історії Польщі та Центральної та Східної Європи та поширення знань про неї, державному Центрі східних досліджень, що займається моніторингом та аналізом політичної, економічної та соціальної ситуації в країнах Центральної, Північної та Східної Європи, на Балканах і на Кавказі, в (більше…)