Міжнародне стажування (Польща-Україна)

8 липня 2021 року був підписаний інтенційний лист між Кафедрою Польсько-Українських Студій Ягеллонського Університету в Кракові та громадською організацією «Соборність» (Україна) щодо співпраці в сфері науки та освіти з метою спільного проведення та організації міжнародних стажувань, лекцій, тренінгів, семінарів, конгресів, дослідницьких проєктів, курсів підвищення кваліфікації та інших заходів.

В межах співпраці заплановане спільне проведення міжнародного стажування «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» для педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Запрошуємо Вас узяти участь у міжнародному стажуванні «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща–Україна).

Організатори: Фундація «Зустріч» (Польща), Ягеллонський університет, кафедра Польсько-Українських Студій (Польща), громадська організація «Соборність» (Україна), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна).

Форма навчання: дистанційна (платформа Zoom, Google Classroom).
Дата проведення: з 11 вересня по 17 жовтня 2021 р.
Реєстрація: до 09 вересня 2021 р.
Програмою передбачено: 180 год/6 кредитів ECTS.
Організаційний внесок: 105 zl. (750 грн).

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти; керівники, педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
Мета: сформувати в учасників стажування загальне уявлення щодо проєктного менеджменту та практичні навички розробки власних освітніх проєктів.

Керівник міжнародної програми стажування: Валєри Окуліч-Казарін, доктор габілітований, МВА, професор Вроцлавського університету природничих наук (Польща).

Учасники, які вдало пройшли стажування, отримають сертифікат та додаток до сертифіката. З докладнішою інформацією (програмою, графіком занять тощо) можна ознайомитись на сайті. Передбачений відеозапис занять.

Реєстрація: до 09.09.2021 р.
Зареєструватись: https://cutt.ly/XWdIq6Y

Сайт: http://conference-ukraine.com.ua/ua/training/
E-mail: virtustoday@gmail.com
Тел.: +380950547573

Оргкомітет міжнародного стажування
Козловська Олена