Презентація УПЦ “Вдосконалення технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності”

30 серпня 2013 року на факультеті електроенергетики і автоматизації НТУУ «КПІ» пройшла презентація Українсько-Польського Центру “Вдосконалення технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності”. Цей проект фінансується з коштів Польської технічної допомоги МЗС Республіки Польща в рамках Малих Грантів Посольства Республіки Польщі в Україні.

Головною метою проекту є створення і забезпечення функціонування спільного потужного науково-методичного осередку, в якому будуть проводитися дослідження світового рівня та розроблятися практичні впровадження у сфері відновлювальних джерел енергії.

В рамках проекту в київському навчальному закладі буде створено перший такого типу в Україні польсько-український центр, де українській науці надаватиметься підтримка з розвитку ВДЕ шляхом передачі досвіду, накопиченого польської наукою і технологіями. Центр буде представляти собою також площину для активізації співробітництва у вищеназваній галузі між Київською політехнікою і польськими ВНЗ.

В презентаці взяли участь ректор Київської політехніки Михайло Згуровський, Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, делегація керівництва Варшавської політехніки на чолі з ректором проф. Яном Шмідтом, президент Освітнього фонду „Перспективи” Вальдемар Сівіньскі, голова Товариства польських випускників КПІ Януш Фукса, директор Наукової станції Польської Академії Наук у Києві проф. Генрик Шевчук, Віце-президент Головного правління AZS Адам Рочек та Генеральний секретар AZS Бартломєй Корпак. Присутнє було численне гроно професорів і студентської молоді з КПІ та інших ВНЗ Києва.

З презентацією Центру присутніх ознайомив декан Факультету електроенергетики і автоматизації Олександр Яндульський, керівник Кафедри ВДЕ Степан Кудря і координатор проекту з польського боку, керівник Економічного відділу Посольства Польщі у Києві Бартош Мусяловіч.

За матеріалами сайту http://kijow.msz.gov.pl

adidas style