Захист магістерських дисертацій у Познаньський політехніці

23 травня 2019 року у Познанській політехніці відбулася яскрава подія. Віктор Рубашевський та Віталій Бойко – магістри-науковці – в рамках програми Подвійного диплому в галузі машинобудування, що діє зусиллями Київської та Познанської політехнік, захистили магістерські дисертації. Захист відбувався англійською мовою у присутності провідних фахівців обох університетів та гостей з французького університету Universite Polytechnic Hauts-De-France.

Київські політехніки продемонстрували блискучі знання і отримали відмінні оцінки як з боку екзаменаційної комісії Познанського університету технологій, так і КПІ (більшість членів цієї комісії приймали участь у захисті по скайпу). Формат захисту магістерських робіт був унікальним для обох університетів, але така відкритість, в першу чергу, свідчить про впевненість університетів-партнерів у рівні підготовки випускників. Такий захист є найкращою рекламою для університетів. Випускникам же кожний з університетів запропонував їм продовжити навчання в аспірантурі.

Серед майбутніх планів тепер Подвійна програма підготовки докторів філософії.

С.М. ШукаєвNike Jordan leather