Прийом заявок на участь у програмі “Літні курси польської мови та польської культури 2019”

Шановне панство,

Національна агенція академічного обміну оголошує про прийом заявок на участь у програмі “Літні курси польської мови та польської культури 2019”.

Метою програми є вивчення та популяризація польської мови та польської культури за кордоном через надання іноземним студентам можливості безкоштовної участі у літніх курсах з вивчення польської мови та культури, що проводяться у вищих навчальних закладах Республіки Польща.
Програма розрахована на студентів, які вивчають польську мову як іноземну, але також її учасниками можуть стати ті, хто лише планує розпочати вивчення цієї мови.

Завдяки участі у курсах іноземні студенти матимуть змогу підвищити рівень мовної підготовки, але також краще познайомитися з Польщею, її мешканцями та зустріти інших студентів з усього світу, які цікавляться польською мовою і культурою.

Брати участь у програмі можуть іноземці, які відповідають усім наведеним нижче критеріям:

• нe є громадянами Ресрубліки Польща;
  • не навчають у Польщі (у 2018-2019 навчальному році);
  • вивчають польську мову або знають англійську мову як мінімум на рівні В1;
  • є студентами закордонних вищих навчальних закладів або викладачами польської мови як іноземної.

Термін проведення курсів: 1-29 липня, 8-29 липня, 1-29 серпня, 9-30 серпня 2019 р.

Заявки на участь у програмі можуть подавати всі охочі, які відповідають наведеним вище критеріям. Заявки приймаються дo 18 березня 2019 р. дo 15.00 (за варшавським часом). Відбір учасників Літніх курсів відбуватиметься за рейтинговою системою відповідно до кількості балів, отриманих за результатами оцінювання поданої заявки – згідно з критеріями, визначеними Регламентом.

Більш детальна інформація розміщена на сайті:

Студенти, які подаватимуть заявки на участь у програмі, повинні надати рекомендаційний лист від викладача польської мови або іншого викладача. Цей лист відіграватиме вагому роль під час розгляду заявки.

Щиро запрошуємо всіх, хто цікавиться польською мовою та польською культурою взяти участь у програмі.

За інформацією NAWAADIDAS