Підсумки проведення II Міжнародної науково-практичної конференції “ЧИСТА ВОДА”

8–11 жовтня 2014 року відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти” в НТУУ “КПІ”.

Конференція присвячена сучасним проблемам у галузі підготовки питної води, очищенні стічних вод; спрямована на міжнародну інтеграцію науки та освіти, розвиток співпраці між університетами та науковими установами.

Загалом у конференції брали участь 103 учасники із трьох країн світу (Україна, Польща, Білорусія).

Активну участь у конференції брали 28 науковців із 6 університетів Польщі, а саме Instytut Agrofizykiim Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk, Lublin University of Technology, Politechnika Wrocławska, Silesian University of Technology, Gdansk University of Technology, Uniwersytet Opolski.

Українські науковці представляли 4 інститути НАНУ, 9 університетів, а саме Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України, Інститут гідробіології НАНУ, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України, Інститут гідромеханіки НАН України, ДУ “Інститут медицини праці АМ України”, Інститут водних проблем і меліорації НААН України, Донбаський державний технічний університет, Запорізький національний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Київський національний університет технологій та дизайну, Національний технічний університет України “КПІ”, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Національний університет водного господарства та природокористування, Одеська державна академія будівництва та архітектури, ДВНЗ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”, КП “Харьковводоканал”, ПП “Жива вода”.

Також були учасники із Республіки Білорусь (Білоруський державний технологічний університет).

Під час конференції 8–11жовтня 2014 року були присутні та доповідали 28 учасників, які представляли 3 університети Польщі, учасник з Білорусії, науковці із 6 університетів України, 3 інститутів НАНУ.

За результатами конференції було видано матеріали конференції обсягом 220 сторінок.

Усі учасники отримали сертифікати, а кращі доповіді були відзначені дипломами.Nike Air Jordan 1 Mens