Увага!!! Розпочато перший раунд тренінгів в рамках проекту «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу»

З 23 по 25 червня 2014 року в НТУУ «КПІ» проходить перший раунд тренінгів для студентів – учасників Конкурсу «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу».

Тематика тренінгів: електронний  бізнес, створення стартапів.

Тренінги проводять:

Krzysztof Piech – доцент кафедри економічної політики Варшавської школи економіки.

Damian Strzelczyk – директор інкубатора академічного підприємництва Варшавської політехніки.

Mykola Olshanskyy – генеральний директор MGBK Solutions (стартап), переможець ICT Business Promotion Program “DO IT with Poland” (Google) та Global Startup Challenge.

Igor Peer – директор Міжнародного бізнес-інкубатора “Be Next IT”

Нагадуємо, що Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» у співпраці з Польською фундацією комунікації (м. Варшава, Республіка Польща) та ГО «Агенція Європейських Інновацій» (м. Львів, Україна) бере участь в проекті «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!», що виконується в рамках Програми «Польська допомога для розвитку 2014».

Загальноукраїнський конкурс

Проект фінансується Програмою «Польська допомога для розвитку 2014»

Виконавці проекту:
Польська фундація комунікації, ГО «Агенція європейських інновацій»

Партнери в Україні:

• Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
  • Донецький національний університет
  • Одеський національний політехнічний університет
  • Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ
  • Львівський центр науки, інновацій та інформатизації

Мета конкурсу

• сприяння  розвитку підприємництва та інновацій, розвиток малого та середнього бізнесу  в Україні.

Цілі конкурсу:

• підвищення знань та навичок про нові технології серед  українських студентів – потенційних підприємців
  • просування нових можливостей фінансування для майбутніх українських підприємців
  • розвиток людського капіталу та бізнес-навичок в Україні

Тематика:

• інновації в цифровій економіці
  • нові технології у сфері ІКТ
  • електронний  бізнес, електронна комерція, електронні послуги

Цільова група

• студенти денної форми навчання та випускники українських ВНЗ

Організація конкурсу

• Відбір учасників
  • Два раунди тренінгів в Києві та Львові
  • Детальна проробка бізнес-плану за допомогою відео/онлайн консультацій з менторами.
  • Оцінювання
  • Заключна конференція в Києві, нагородження переможців
    • Вісім найкращих учасників представлять свої бізнес-плани перед потенційними інвесторами.
    • три переможці отримають фінансову винагороду у розмірі еквівалентному 1000 доларів США з врахуванням  можливих податків

Womens Nike Cortez