УВАГА! УВАГА! УВАГА! ВСІМ БАЖАЮЧИМ ВИВЧАТИ ПОЛЬСЬКУ МОВУ В ЛИПНІ 2014 РОКУ В НТУУ «КПІ»

• Ви бажаєте навчатися або працювати в Польщі?
  • Маєте польське коріння та хочете отримати Карту поляка?
  • Співпрацюєте з польськими партнерами в сфері бізнесу, науки, культури або мистецтва?
  • Плануєте складати міжнародний екзамен на сертифікат з польської мови як іноземної?
  • Цікавитеся мовою та культурою наших західних сусідів?

Українсько-польський центр НТУУ «КПІ» пропонує курси польської мови для молоді та дорослих на всіх рівнях (від базового А1 до найбільш «просунутого» С2), а також підготовчі курси для проходження співбесіди в польському консульстві для отримання Карти поляка.

Наші переваги:
– Заняття з носієм мови – магістром слов’янської філології, випускником Ягеллонського університету в Кракові;
– Сучасна методика викладання, розроблена спеціально для україномовних та російськомовних слухачів;
– Невеликі групи (8-12 осіб);
– Зручні , просторі аудиторії;
Найнижча ціна в Києві: 72 години занять – лише 1700 грн. !!!

Уже з 1 липня 2014 стартує трьохтижневий інтенсивний курс польської мови на рівнях А1 і А2 – 2 або 3 заняття по 90 хв. щодня з понеділка по п’ятницю (планується відкриття груп у денний та вечірній час).

З 1 вересня 2014 розпочнеться набір на стандартні курси польської мови на рівнях А1, А2 та В1 – В2 або 3 заняття по 90 хв. на тиждень протягом 3 або 4 місяців.

Місце навчання
Заняття проводяться у приміщенні НТУУ “КПІ”
НМК «Інститут післядипломної освіти»,
м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус 1, енергокрило, офіс 40

Реєстрація на навчання
за телефоном: (044) 454 99 63
або очно за адресою:
м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус 1, офіс 40, кімната 1.

Логінова Світлана Володимирівна
e-mail: lana@udec.ntu-kpi.kiev.ua
Адреса: 03056, м. Київ проспект Перемоги, 37, корпус 1, офіс 40, кімната 1.
телефон: (044) 454 99 63

Більш детальну інформацію про методику викладання можна отримати
(викладач польської мови – Войцех Зволінський,
моб. тел. 066 747 19 99)
Щиро запрошуємо всіх бажаючих!!!

Nike Sneakers nz