XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся

З 24 по 27 жовтня в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль “Sikorsky Challenge 2023”.

На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу Фестивалю експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:

1. “Авіація і космос” – 49.
2. “Інфраструктура та промисловий хайтек”- 14.
3. “Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека” – 14.
4. “Біомедична інженерія та здоров’я людини” – 29.
5. “Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика” – 17.

Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine.

На участь у Фестивалі зареєструвалася рекордна кількість учасників – 860 осіб (710 очно та 150 дистанційно).

За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали з 19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччини, Португалії, Чехії, Болгарії, Румунії, Польщі, Грузії та інших.

У рамках Фестивалю був проведений міжнародний форум «Інтернаціональна підтримка інноваційної трансформації України», в якому взяли участь 16 представників із України, Японії, Франції, Великобританії, Ізраїлю, Іспанії, Німеччини, Туреччини, Польщі, США.

Детальніше за посиланням: