Нагороди Федерації науково-технічних товариств Польщі – київським політехнікам

7 вересня двоє викладачів Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського (КПІ) отримали Золоті почесні знаки Національної технічної організації – Федерації науково-технічних товариств Польщі. Золоті почесні знаки одержали начальниця відділу академічної мобільності ДНВР доцентка Ольга Демиденко та завідувач кафедри зварювального виробництва Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона професор Віктор Квасницький.

Нагороди київським політехнікам вручила членкиня правління Секції вихованців КПІ в Польщі, головна редакторка київської газети “Krynica”, що видається польською мовою, Дорота Яворська. Вона також зачитала нагородженим привітання від голови Секції Почесного доктора КПІ ім. Ігоря Сікорського Януша Фукси.

Церемонії вручення нагород передувала розмова про співпрацю КПІ з польськими колегами під час війни і, взагалі, про величезну допомогу, яку надає Україні та її громадянам Польща. Участь у спілкуванні взяли проректор університету з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, помічник ректора Богдан Дуда, декан факультету лінгвістики Зоя Корнєва, директор Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона Ігор Владимирський, головний редактор газети “Dziennik Kijowski” Станіслав Пантелюк та інші.

Детальніше за посиланням: