ДО УВАГИ ВСІХ СТУДЕНТІВ І СПІВРОБІТНИКІВ КПІ, ЯКІ БАЖАЮТЬ КРАЩЕ РОЗМОВЛЯТИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ!

Українсько-польський центр Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського (КПІ) в 2023-24 навчальному році продовжить навчально-освітній проект «Розмовний клуб з польської мови».

Зустрічі відбуватимуться в режимі онлайн на платформі Zoom, один раз на тиждень. Під час них обговорюватиметься широке коло питань – як суто побутові теми, так і теми, пов’язані з культурою (в широкому розумінні цього слова), історією, географією та сьогоденням Польщі. Також враховуватимуться побажання учасників. Заняття проводитимуться у форматі невимушеного спілкування, що сприятиме формуванню навичок усного мовлення та подоланню мовного бар’єру. У «засіданнях» Розмовного клубу можуть брати участь студенти та співробітники КПІ, які володіють польською мовою принаймні на базовому рівні. За домовленістю з минулорічними учасниками, планується, що зустрічі проходитимуть щосереди о 17.00 год., проте, за необхідності, розклад можна буде відкоригувати.

Всі, хто бажає долучитися до цього проекту, можуть звертатися до викладача польської мови в КПІ Войцеха Зволінського, який буде проводити зустрічі в рамках «Розмовного клубу»:

Viber: +380 66 747 19 99 (Войцех Зволинский)
Теlegram: +380 97 849 68 56 (Войцех Зволинский)
Е-mail: babrujsk@seznam.cz

Щиро запрошуємо всіх охочих! Mówmy po polsku razem!