Новини Українсько-польського центру

15 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочався візит делегації представників Познанського університету технологій на чолі з його ректором професором Томашем Лодиговським.

Програмою перебування польських освітян і науковців у Києві передбачено проведення кількох спільних з КПІ заходів, кожен з яких є для обох університетів дуже важливим.

Першим з них став круглий стіл «КПІ ім. Ігоря Сікорського – Познанська політехніка: нові горизонти співпраці», участь у якому взяли з боку Познанського університету технологій проректор з безперервної освіти Теофіл Єсіоновскі, декан факультету транспортної інженерії Францішек Томашевскі, декан (більше…)

У Японії зацвіли сакури.

Джерело

У рамках співпраці за освітніми та науковими напрямами у форматі прямої взаємодії «ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського» – «Варшавський політехнічний університет» у сфері лібералізації ринків енергії 16 квітня 2019 року на кафедрі електропостачання починається проведення циклу гостьових лекцій проф. Конрада Свірскі за загальною тематикою “Новий європейський ринок електроенергії – досвід для України”.

Проведення формату прямої взаємодії у сфері лібералізації ринків енергії спрямоване на інтернаціоналізацію вищої освіти в ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та вдосконалення освітніх навчальних дисциплін кафедри електропостачання відповідно до вимог (більше…)

10 квітня 2019 р. у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася робоча зустріч з проф. Артуром Русовичем, проф. Конрадом Швірськи, проф. Антоніо Копитом, директором ММІ проф. Бобирем М.І. та зав. каф. динаміки міцності машин проф. Піскуновим С.О. Фахівці Варшавського університету технологій запропонували колегам з КПІ увійти до складу консорціумів трьох нових проектів Варшавської політехніки за напрямами: енергетика, механіка, аерокосмічні технології. Проф. Бобир М.І. погодився взяти участь у проектах ВУТ.

Координатор від ММІ – проф. Шукаєв С.М. Координатор зі сторони ВУТ – проф. Конрад (більше…)

    В рамках співпраці Познанської політехніки та Механіко-машинобудівного інституту (Бобир М.І., Шукаєв С.М.) 27-28 березня 2019 року відбувся захист магістерських робіт першими випускниками спільної програми типу “Подвійного диплому” в галузі механічної інженерії за участі проф. З. Клоса.
    Наші магістри отримали оцінки “відмінно”, “дуже добре” і “добре”, що свідчить про принциповий підхід в оцінюванні магістерських робіт з боку комісії. Навчання в рамках цієї освітньої програми і захист магістерських робіт відбувались англійською мовою.
    Йде підготовка візиту делегації Познанської політехніки на чолі з ректором проф. Томашем Лодиговським (більше…)