Новини Українсько-польського центру

1. 12 червня 2019 р. в Варшаві директор Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського проф. Сергій Сидоренко обговорив із президентом Польської освітянської фундації PERSPEKTYWY, почесним доктором КПІ паном Вальдемаром Сівінським діяльність Українсько-Польського центру в 2019 – 2020 роках.

2. Ключовою подією 2019 року в роботі Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського стане організація участі студенток, аспіранток та молодих вчених-жінок КПІ та інших університетів України в проекті Європейського Союзу «Women in Tech Summit» гендерного спрямування – за аналогією з проектом, до якого була (більше…)

Нещодавно студенти кафедри виробництва приладів, разом з викладачами доцентом Стельмах Н.В. та асистентом Матвієнком С.М. здійснили захопливу подорож до Жешувської політехніки. В рамках візиту було відвідано факультет електроніки і обчислювальної техніки та факультет машинобудування та авіації. Викладачі та співробітники Жешувської політехніки показали багато цікавих наукових та навчальних лабораторій та надали вичерпну інформацію про життя університету, якість навчання та принципи отримання сучасних знань з різних галузей.

Наприкінці візиту відбулася цікава зустріч з проректором з міжнародного співробітництва проф., др. хаб. Grzegorz Ostasz та співробітниками (більше…)

З 23 по 26 червня відбудеться візит у КПІ ім. Ігоря Сікорського експертної групи Акредитаційної Комісії Технологічних Університетів (Accreditation Commission оf Universities of Technology, KAUT, Республіка Польща). Метою візиту є проведення міжнародної акредитації освітньої програми «Динаміка і міцність машин» на кафедрі динаміки і міцності машин та опору матеріалів ММІ.

Від польської сторони будуть присутні:

  • Витольд Бідункевич, Західнопоморський технологічний університет, м. Щецин
  • Анджей Титко, Гірнично-металургічна академія (AGH), м. Краків
  • Збігнєв Клос, Познанський Університет Технологій, м. Познань

Бажаємо їм плідної роботи!

Study Tours to Poland – це півтора тижні інтенсивної, пізнавальної програми в міжнародній групі, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитися з цікавими людьми, відвідати заходи неформальної освіти. Це не тільки отримання нового досвіду, а й передача власного. Спілкування з польськими організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників з сусідніх країн і знайти нових друзів.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь студенти вищих навчальних закладів, які успішно поєднують навчання з позастудентською діяльністю своїх (більше…)