Новини Українсько-польського центру

  

В рамках співробітництва по програмі подвійного диплому між ММІ КПІ ім. Ігоря Сікорського та факультетом машинобудуванні та менеджменту і факультетом машин і транспорту Познанського університету технологій працівники ММІ Бобир М.І., директор Інституту, Шукаєв С.М., професор кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів, та Єщенко В.О., асистент кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів, у період з 4 по 8 грудня 2017 р. здійснюють візит до Познанського університету технологій (Познань, Польща) з метою визначення подальших напрямів співпраці.


Шановні колеги!

12 грудня 2017 року о 14:30 в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», просп. Перемоги, 37, Зала засідань Вченої ради (корпус № 1) відбудеться Інформаційний день «ГОРИЗОНТ 2020».

Для участі у заході необхідно зареєструватись до 11 грудня 2017 року, скориставшись формою https://goo.gl/5izCG9.

Програма Інформаційного дня «Горизонт 2020»

З повагою,
Національний контактний пункт
КПІ ім. Ігоря Сікорського


До уваги науковців та аспірантів!!!
Повідомляємо, що в КПІ ім. Ігоря Сікорського 2-9 грудня 2017 року буде проходити стажування проф. Маріуш Стеглінський з Лодзинського університету технологій.
Стажування проходить в рамках проекту кредитної мобільності програми Еразмус+. В період стажування проф. Маріуш Стеглінський ознайомиться з нашим університетом, зустрінеться з проректором Киричком П.О. та начальником відділу академічної мобільності О.В.Лубяновою, керівництвом інженерно-фізичного факультету, відвідає наукові лабораторії ІФФ.

За інформацією ДМС.

Шановні пані та панове!

Нам дуже приємно запросити ваш Університет до участі у конкурсі Wroclaw SmartMoto Challenge (SMC), який відбудеться у серпні 2018 року. Захід проходитиме з 22 по 26 серпня. Цей конкурс проводився у Барселоні і Москві з 2013 року, і ось тепер вперше він відбудеться у польському Вроцлаві. SMC є конкурсом на кращий електромотоцикл, в якому можуть змагатися університетські команди зі всього світу, що складаються із студентів інженерних спеціальностей і аспірантів.

Цього разу темою конкурсу буде створення електромотоцикла класу cross/enduro, який (більше…)


29 листопада 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Познанського університету технологій. На прохання партнерів з Познанської політехніки було проведено семінар з фахівцями ТЕФ.

На семінарі польських гостей щиро привітав декан ТЕФ проф. Письменний Є.М і розповів про структуру факультету, наукові напрямки роботи вчених, викладачів, студентів та наукової молоді, плани на майбутнє і досягнення в міжнародній діяльності.
Протягом зустрічі обговорюватись можливі напрямки співпраці з польськими вченими, презентовані відділи Познанської політехніки та їх можливості, плани розбудови нової спеціальності з ядерної енергетики.
З польської сторони (більше…)