Новини Українсько-польського центру

Художник Брайан Оуенс (Brian Owens) з американського штату Коннектикут створює великомасштабні масляні надреалістичні зображення троянд, лілей і піонів, залитих медом.

Кожний пелюсток, стебло і лист блищать під шаром солодкого нектару, а великі краплі стікають з букетів і окремих квіток.

Джерело


З 11 по 15 лютого на факультеті електроніки буде працювати проф. Марчин Голуб з Західнопоморського технологічного університету (м. Щецин, Республіка Польща). Мета візиту – відкриті лекції для студентів ФЕЛ та обмін досвідом наукової та викладацької роботи.

Марцін Голуб – професор, доцент кафедри технологій Західнопоморського університету в м. Щеціні (Західнопоморське воєводство, Польща). Навчався в Західнопоморському технологічному університеті в Щеціні, ZUT. На сьогодні працює на кафедрі електротехніки Західнопоморського технологічного університету. Пан Марцін займається дослідженнями в галузі електротехніки, електронної техніки та інженерної освіти.

Бажаємо успіху та (більше…)

Польський інститут в м. Києві передав у подарунок до Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка десять примірників книжок з різної тематики – нариси з історії, культури, політики Польщі та у співпраці з Україною.

Детально ознайомитись з книжками можна у бібліотеці.


Шановні колеги!

15-16 травня 2019 р. у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться XХ ювілейна міжнародна науково-практична конференція «ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ».

Кінцевий термін подання тез: 15 березня 2019 р.

Завантажити інформаційне повідомлення
Завантажити реєстраційну форму учасника


Шановні колеги,

A7 CONFERENCES оголошує 2019 – роком енергетичних форумів.

Більше 100 спікерів, більше 300 представників державного сектору, більше 1000 учасників з провідних українських та закордонних енергетичних та юридичних компаній, близько 200 представників медіа будуть обговорювати питання енергонезалежності та енергоефективності України на найбільших енергетичних подіях року.

24-26 вересня відбудеться Український енергетичний тиждень, що складається з:

  • Українського інвестиційного нафтогазового форуму (24 вересня);
  • Українського форуму з відновлюваної енергетики (25 вересня);
  • Українського форуму ОСББ (26 вересня).

Прес-релізи заходів можна завантажити за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1PkmaBHuDBCuR9uXaPax6k8haECGzc-oy?usp=sharing

За інформацією A7 CAPITAL