Новини Українсько-польського центру

Надія Талімонова , Тетяна Клименко , викладачі Видавничо-поліграфічного інституту:

“Враження від поїздки до м. Варшава та участі у Європейському конгресі «Perspektywy Women in Tech Summit 2019» лише позитивні! Дякуємо за можливість долучитися до цікавих дискусій щодо освітніх і дослідницьких технологій майбутнього та обмінятися досвідом професійного зростання! На заході були представлені цікаві та корисні для подальшої професійної діяльності воркшопи провідних ІТ-компаній (Google, Cisco, FaceBook та ін)

Радимо брати участь в «Perspektywy Women in Tech Summit 2020»”.

Київ
5 грудня – 11 грудня
Кінотеатр «Жовтень» | вул. Костянтинівська, 26 | Квитки у кассах

Фестиваль художнього та документального кіно, створений для розвитку толерантності та рівності в українському суспільстві, а також розширення можливостей дозвілля для людей з особливими потребами. В рамках фестивалю будуть показані 8 європейських хітів, які торкаються різних тем. Покази будуть інклюзивними та доступними для гостей з особливими потребами – у супроводі субтитрів, тифлокоментування, тощо. Кожен показ супроводжуватиметься дискусією з модератором.

Зокрема, на фестивалі буде представлена стрічка, створена у чесько-словацько-польсько-словенській копродукції, «Зимові (більше…)

Ще до кінця 2019 року в українських вишах створять ще 7 центрів колективного користування науковим обладнанням (ЦККНО). Доступ до лабораторій матимуть усі науковці країни.

Загалом до кінця 2019 року вже 21 виш матиме сучасне обладнання, інформує пресслужба МОН.

На розвиток цих центрів, а також підтримку раніше започаткованих ЦККНО Уряд спрямував 138 млн гривень. Тож загалом на кінець 2019 року в університетах уже буде створено 21 центр колективного користування. Проводити дослідження в них можуть науковці з різних вишів України, а також наукових установ.

У чому (більше…)

Прищепа Вікторія, студентка КПІ:

“Сам захід і його концепція мені сподобались. Саме розуміння того, що в тебе є можливість поспілкуватись з представниками світових брендів це просто щось! Зі своєї сторони, можу сказати, що в таких компаніях як Google, Facebook , Amazon знаходяться такі ж прості та привітні люди. Ми говорили як і про культуру компаній, так і про більш технічні питання, фотографувались та між нами не було ніякої статусової дистанції. З окремими представниками компаній ми добавились у друзі в LinkedIn і навіть (більше…)

Іскра Аліна, співробітниця Відділу міжнародних зв’язків та протокольного супроводу ДМС:

“13-14 листопада у м. Варшава відбулася конференція «Women in Tech Summit 2019», яку мали можливість відвідати студентки, молоді вчені та викладачі з України. Я мала честь відвідати цю подію, як одна із супроводжуючих делегацію.

Враження залишились незабутні та емоції, які я отримала під час проведення конференції, надовго залишаться в моїй пам’яті. Тому насамперед, хотілося б подякувати організаторам та оргкомітету за проведену роботу! Адже це колосальні масштаби – тільки уявіть, за два дні захід (більше…)