Саджанці винограду – подарунок від Секції вихованців КПІ в Польщі

16 червня 2022 року студенти і співробітники висадили 15 саджанців винограду сорту Ізабела біля корпусу №6 КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В травні керівництво Секції вихованців КПІ в Польщі звернулось до проректора Сидоренка С.І. з пропозицією висадити виноградні саджанці на території КПІ ім. Ігоря Сікорського в рік святкування 100-річчя польської організації.

Намір Секції прикрасити рідний університет з вдячністю підтримали також проректори Кондратюк В.А. та Семінська Н.В., студенти і співробітники ДМС та Українсько-Польського центру університету.

Пан Ярошевський А.В. – представник Секції поділився своїм багаторічним досвідом посадки і вирощування винограду з фахівцями КПІ і передав 15 саджанців для посадки.

Спільними зусиллями трьох департаментів саджанці висаджено! Через 3 роки ми зможемо зібрати перший врожай.

Щиро вдячні всім, хто допоміг і підтримав цікаву пропозицію висадки саджанців і зробили свій внесок, щоб зелений простір Кампусу став ще зеленішим і красивішим у недалекому майбутньому.