Найкращі виші світу: українські університети опинилися в списках міжнародних рейтингів

Міжнародні компанії оприлюднили рейтинги найкращих вишів світу за показниками 2020 року, і в них опинилися кілька українських університетів.

За версією декількох міжнародних рейтингів, 4 українські заклади вищої освіти мають право на міжнародне визнання. Свої місця в списках університети отримали завдяки різним показникам 2020 року.

До міжнародних рейтингів потрапили такі виші:

• Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Рейтинг TopUniversities

TopUniversities Ranking провів оцінювання по 6 індикаторам з різними коефіцієнтами для загального балу. Найвагомішими показниками є:

• кількість та якість пропонованих напрямків навчання;
  • академічна репутація;
  • відсоток працевлаштування випускників після завершення навчання.

За показниками 2020 року, до рейтингу потрапили Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

КНУ імені Шевченка отримав 601 сходинку, поступившись Сиракузькому приватному університету, що розташований в США.

КПІ імені Ігоря Сікорського зайняв 701 місце, одразу ж після Нанкінського університету в Китаї.

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням