Українсько-Польський проект – 9 лекцій для полоністів

Фахівці Варшавського університету та університету з Івано-Франківська 30 жовтня розпочали цикл лекцій для полоністів.

30 жовтня 2020 р. відбудеться перша лекція з циклу 9 ЛЕКЦІЙ ДЛЯ ПОЛОНІСТІВ – НАВКОЛО МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, присвячених питанням польського літературознавства, мовознавства та методики викладання польської мови як іноземної. Організатором цих зустрічей є Варшавський університет, спільно з Прикарпатським національним університетом в Івано-Франківську. Лекції відбуватимуться в рамках програми, що фінансується Національним агентством академічного обміну Республіки Польща. Серед запрошених лекторів будуть видатні вчені з Варшавського університету, Університету кардинала Стефана Вишинського та Університету Гданська. Проект розрахований насамперед на студентів, які вивчають польську мову.

Інаугураційну лекцію Станіслав Август Понятовський, останній король Речі Посполитої та його “лицарська школа” прочитає проф. Ельжбета Віхровськa.

Лекція відбуватиметься онлайн

Реєстрація учасників: