До Львова прибув Президент Європейської ради Дональд Туск

19 лютого до Львова з робочим візитом прибув Президент Європейської ради Дональд Туск.

“Це один з найкращих днів у моєму житті. В гордому українському місті, важливому для Польщі та всієї Європи. І для Гданська”, – написав у Книзі почесних гостей Дональд Туск.

А вже 20 лютого під час урочистого засідання Вченої ради Дональд Туск отримав диплом «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) Львівського національного університету імені Івана Франка».

“Для мене велика честь стати доктором Honoris Causa у Львівському національному університеті імені Івана Франка. По-справжньому зворушлива і красива церемонія. Дякую”, – написав Туск у своєму Twitter-аккаунті.

Довідка
Дональд Францішек Туск — польський політик, Голова Європейської Ради з 1 грудня 2014, колишній прем’єр-міністр Польщі, співзасновник та голова партії «Громадянська платформа», колишній заступник голови Сенату. Був заступником голови партії «Союз Свободи», у 1980-х роках брав участь у діяльності руху «Солідарність».

Джерела: Львівський Портал та Цензор.НетBasketball Shoes edition