Пропозиції щодо співпраці з Познаньською політехнікою

Шановні колеги! Зверніть увагу!

Познань, 20 квітня 2017р.

Ректору НТУУ “Ігор Сікорський Київський політехнічний інститут”
Михайло Згуровському

Шановний Проф. Михайле Згуровський,

Дозвольте мені виразити Вам нашу щиру вдячність від імені Познанського політехнічного університету і подякувати за теплий прийом та люб’язну гостинність під час нашого візиту до Національного технічного університету України ” Ігор Сікорський Київський політехнічний інститут” 6-7 квітня 2017 року.

Ми дійсно цінуємо можливість ознайомитись з університетом і встановити прямі контакти між вченими.

Ми схвалюємо партнерство між нашими університетами згідно Меморандуму про взаєморозуміння підписаному 7 квітня 2017 року в рамках Форуму ректорів польських та українських вузів.

Зважаючі на подальший розвиток співпраці в освітній і наукової галузях, співробітники університету зосереджують увагу на програмах подвійних міжнародних дипломів, а також спільній участі в проектах ЄС в рамках програм “Горизонт 2020” і “ERASMUS+”. У зв’язку з цім ми б хотіли поширити нашу зацікавленість у наступних напрямках:
– авіаційні і космічні технології;
– машинобудування;
– біомедичні технології і біоінженерія;
– безпека навколишнього середовища і політика в галузі охорони здоров’я;
– енергозбереження і енергоефективність;
– політика інформаційної безпеки;
– політика сталого розвитку;
– інформатика;
– хімічні технології і охорона навколишнього середовища;
– інформаційні і комунікаційні технології;
– фізика металів і матеріалознавство;
а також в студентських технологічних проектах і конкурсах, таких як: Formula Student, StartUps, тощо. Ми б були дуже вдячні якщо б Ви надіслали нам Ваші пропозиції, які б сприяли взаємодії між фахівцями, які мають спільний інтерес в відповідних напрямках.

Ще раз хочемо подякувати за те, що Ви зробили наш візит незабутнім, і сподіваємось відкрити нові перспективи для співпраці.

З повагою,
Ректор Томаш Лодиговський

Факультети Познаньської політехніки для можливої співпраці

Kids Fashion