[Анонс на 16.02-08.03] В Києві прочитають лекції про Булгакова, Городецького, Сікорського та інших видатних киян

Безымянный1

Цикл публічних лекцій про видатних людей, які жили та працювали в Києві в 19-20 віках під назвою «Found in Kyiv» розпочнеться 16 лютого в смартворкінгу «Сад» в КиєвіОрганізатором є культурно-історичний проект «Їздець».

Героями оповідань стануть видатні письменники, художники, авіаконструктори, архітектори та композитори. Серед них Гео Шкурупій, Михайло Булгаков, Олександр Мурашко, Олександра Екстер, Ігор Сікорський, Константин Калінін, Владислав Городецький, Микола Леонтович, а також бізнесмени та меценати Бродські, Терещенко, Симиренко, Гінцбург. На лекціях розкажуть про їх життя та діятельність в українській столиці. Про видатні особистості будуть розповідати історики, культурологи та києвознавці: Владислава Осьмак, Світлана Цуркан, Віталій Татарчук, Михайло Кальницький, Любов  Морозова, Тетяна Філевська  та інші.

Лекторій продовжиться до 8 березня 2016 року.

Довідка: Нове дуже зелене місце для роботи відкрилось неподалік від станції метро «Шулявська». «САД» відрізняється від інших просторів тим, що відвідувач має в розпорядженні не тільки швидкісний інтернет, робоче місце і печиво з чаєм, а й юридичну та бухгалтерську підтримку. Смартворкінг знаходиться у приміщенні колишнього поліграфічного комбінату – за словами засновників тут раніше друкували книжки. Простір підготували за п’ять з половиною тижнів, так як пізніше у киян почнуться святкові клопоти. Навесні співзасновник смартворкінгу обіцяє зробити велопарковку для клієнтів. Концепція саду у виробничому приміщенні, за задумом авторів, має нагадувати про сонячне літо навіть взимку. Крім того, це звучить класно: «Я працюю у саду».

Час: з 16 лютого по 8 березня (тричі на тиждень, у вівторок, четвер і суботу)

Місце: смартворкінг «Сад» (вул. Довженка 3, 5 хвилин від метро «Шулявська)

Організатор: культурно-туристичний проект «Їздець»

Для участі у лекторії необхідно зареєструватися.

Реєстрація та умови участі тут https://docs.google.com/forms/d/1BGhnwMZyo3SAINnWQnxJEV7Rn27eDz_pBXkVi3ZQAaU/viewform
ПРОГРАМА ЛЕКТОРІЮ FOUND IN KYIV

16 лютого, 19:00 – Михайло Булгаков
Лектор: культуролог Владислава Осьмак

18 лютого, 19:00 – Олександра Екстер
Лектор: культуролог, завідувачка відділу науково-просвітницької роботи НХМУ Світлана Цуркан

20 лютого, 15:00 – Костянтин Калінін.
Лектор: завідувач відділом історії КПІ Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ» Віталій Татарчук

23 лютого, 19:00 – Бізнесмени і меценати: Симиренко, Гінцбург, Бродські, Терещенки
Лектор: києвознавець, історик, журналіст, автор книги «Київські історії. Бізнес і бізнесмени» Михайло Кальницький

25 лютого, 19:00 – лекція-сюрприз