Стипендії Директора NAWA на 2023-2024 рр.

До уваги науковців!

У 2023/2024 навчальному році надаються стипендії Директора Національного агентства академічних обмінів Республіки Польща (NAWA) для українських науковців з метою проходження науково-дослідницьких стажувань в установах, підпорядкованих Міністерству освіти та науки Республіки Польща.

Стипендії будуть розраховані на п’ятьох громадян України, які мають статус докторанта (аспіранта) відповідно до системи вищої освіти України та надаватимуться в рамках «Програми персонального обміну студентами і науковцями в рамках двосторонньої співпраці – пропозиція приїзду. Програма Zawacka NAWA». За інформацією польської сторони, розмір стипендії становитиме 2500 польських злотих на місяць.

Список обраних від України кандидатів для участі у зазначеній стипендійній програмі відповідно до пункту 2.4 Оголошення про прийом заявок (додається), а також контактні дані особи, відповідальної за прийом таких заявок задля розгляду питання щодо їх включення до вищезгаданого списку кандидатів, має бути надісланий до Національного агентства академічних обмінів Республіки Польща до 30 квітня 2023 року.

Список кандидатів повинен містити такі дані:

  • ім’я (латинськими літерами);
  • прізвище (латинськими літерами);
  • стать;
  • дата народження;
  • адреса електронної пошти кандидата;
  • приймаючий осередок у Польщі, в якому заявник має намір перебувати.

Крім цього, Національне агентство академічних обмінів Республіки Польща повідомило також про можливість приїзду українських студентів у рамках програми «Стратегічне партнерство для України». Із зазначеною пропозицією можна ознайомитися за посиланням: www.nawa.gov.pl.

Додаткова інформація: