Школа польської мови Ягелонського Університету запрошує на навчання влітку 2015 року

Ягелонський університет, заснований в 1364 році, являється найстарішим польським вузом і одним з найстаріших в Європі. Знаходячись в одному з найкрасивіших міст Європи – старовинному Кракові – Ягелонський університет представляє іноземцям можливість вивчати польську мову і культуру Польщі, а також історію, мистецтво, громадські, політичні та економічні питання. Школа польської мови і культури Ягелонського університету для іноземців, в якості підрозділу Центру польської мови і культури у світі, в рамках факультету полонистики, організовує літні, короткострокові та індивідуальні програми, а також курси «Semester Abroad». Школа – найстаріша і найбільша в Польщі – була створена у 1969 році, а її початки відносяться до тридцятих років. Тисячі студентів, професорів, гостей з усього світу приймали участь в літніх програмах польської мови і культури. На урочисті лекції, супроводжуючі відкриття курсів, запрошуються видатні представники світу науки, культури і політики – серед них були: лауреат Нобелівської премії Чеслав Мілош, прем’єр-міністр Польщі Єжі Бузек, професор Норман Девіс, професор Лєшек Бальцерович, володар Оскара Анджей Вайда, маючий світову славу репортер Ришард Капусцинський. Окрім богатої академічної програми Школа організовує екскурсії в самі цікаві місця Кракова і його околиць. Особлива атмосфера мультикультурної, багатомовної групи учасників літньої програми навчання гарантує незабутні враження і спогади.

В 2000 році міністр іноземних справ Республіки Польща нагородив Школу дипломом за видатні заслуги в області популяризації Польщі у світі.

В 2002, 2005 і 2008 роках Школа була удостоєна престижного диплому European Label, визнаного Європейською Комісією за новаторські ініціативи у вивчені іноземних мов – в даному випадку польської мови як іноземної. Подробиці…

Постійна адреса:

Szkoła Języka i Kultury Polskiej UJ

ul. Garbarska 7a

ПОЛЬЩА

тел.: +48(12) 421 3692

+48(12) 429 6427

факс: +48(12) 422 7701

Адреса в липні та серпні:

Szkoła Języka i Kultury Polskiej UJ

ul.  Piastowska 47