Запрошуємо!!!

Літня школа польської мови і культури для іноземців Кафедри іноземних мов при Варшавському Медичному Університеті пропонує чотирьохтижневі курси польської мови з липня по вересень.

Кожен з наших курсів доступний на усіх рівнях (з А1 по С2 згідно з Європейською системою рівнів володіння іноземною мовою), кількість лекційних годин—100 (25 годин в тиждень; кожне заняття триває 45 хвилин).

Курси призначені для осіб, зацікавлених як розмовною мовою, так і мовою з елементами професійної та вузько спрямованої лексики.

Окрім вдосконалення усіх мовленнєвих навичок, таких як усне мовлення, аудіювання, читання, письмо, курс містить в собі засвоєння граматичних форм частин мови, їх семантики та мовленнєвих функцій з метою навчання в польських вищих навчальних закладах, співпраці з польськими фірмами та установами, а також, для бажаючих – підготовка до публічних доповідей. Окремі групи слухачів утворюватимуться в залежності від зацікавленості, загальних мовленнєвих знань та навичок. Ми готові викладати: розмовну польську, польську с елементами професійної та вузько спрямованої лексики. За цілісністю дидактичного процесу наглядає д-р Мацей Ганчар.

У рамках курсу польської мови для іноземців додатково пропонуємо лекції з: історії, літератури, культури, мистецтва, кінематографії, театру та музики. Лекції з історії Польщі, історії літератури і кінематографії веде історик літератури та мистецтва, а також літературознавець професор Петро Вільчек. Лекції на тему живого слова веде мовознавець д-р Томаш Карпович; про історію музики і польського танцю розповість оперна співачка д-р Евеліна Хробак-Ханьска.

КУЛЬТУРНІ ПРОГРАМИ АБО ВІДКРИЙТЕ З НАМИ КУЛЬТУРУ ПОЛЬЩІ

У рамках Літньої школи польської мови і культури для іноземців ми пропонуємо широку культурну програму.

Ми відвідаємо, між іншим, Національну картинну галерею – Захента, Національний музей, Музей Фредеріка Шопена, Королівський замок і Музей Варшавського повстання. Біля пам’ятника Фредеріку Шопену в Королівських Лазенках ми послухаємо музику найвідомішого польського композитора Фредеріка Шопена. Раз на тиждень ми будемо дивитися фільми в каноні сучасного польського кіно.

Курси проводять досвідчені викладачі, співробітники Кафедри іноземних мов ВМУ, що спеціалізуються на викладанні польської мови як іноземної за авторськими програмами, а також спеціалістами, запрошеними до співпраці.

Для отримання детальної інформації про курси, програми, платежі та ін., просимо написати нам на e-mail: polishcourseswarsaw@mail.ru або на сайті:

http://www.sjo.wum.edu.pl/content/letnyaya-shkola-polskogo-yazyka-i-kultury-dlya-inostrantsev

Терміни літніх курсів у 2015 році:

03-30.07.2015

03-28.08.2015

01-28.09.2015

Представник Літньої школи польської мови і культури Ігор Клепіков
Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61
02-091 Warszawa
https://sjo.wum.edu.pl 
E: polishcourseswarsaw@mail.ru 
M: +48 536 839 116Nike Air Max 90 Candy Drip