[Анонс на 15-16.05] XX ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в XX ювілейній міжнародній науково-практичній конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”, яка відбудеться 15–16 травня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Організаторами конференції виступають:

• Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • Представництво Польської академії наук у м. Києві
  • Інститут відновлюваної енергетики НАН України
  • Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики НАН України

У програмі конференції:

• 15 травня – пленарне засідання за адресою: м. Київ, пр.-т. Перемоги, 37, 1 корпус, зала засідання Вченої ради
  • 16 травня – засідання секцій за адресою: м. Київ пр.-т. Перемоги, 37, 6 корпус, зала засідання Адміністративної ради
  • 16 травня – засідання молодіжної секції для школярів за адресою: м. Київ пр.-т. Перемоги, 37, науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка

Запрошення (завантажити)
Умови участі (завантажити)

Прохання надсилати тези доповідей до 15 березня 2019 року за адресою tezy.ive@gmail.com.

Підтвердження Вашої участі в конференції, а також заповнену реєстраційну форму надсилати факсом +38 (044) 206-28-09 або електронною поштою Оргкомітету info@ive.org.ua.

Сайт конференції: http://conf.ive.org.ua/

З повагою,