Ректора КПІ нагороджено відзнакою «Почесний доктор» Познанської політехніки

14 вересня в Познанській політехніці пройшла церемонія нагородження ректора Київського політехнічного інституту (КПІ), академіка Національної академії наук України (НАН) Михайла Згуровського відзнакою «Почесний доктор».

Після церемонії Михайло Згуровський прочитав номінаційну лекцію про глобальні тренди зростання конфліктності у світі, виявлені в результаті застосування методів інтелектуального аналізу великих даних і системного аналізу.

На засіданні Академічного сенату ректор Познанського університету технологій професор Теофіл Ясиновський розповів, що з ініціативою присудити ректору КПІ академіку НАН України Михайлові Згуровському ступінь доктора honoris causa виступив колектив електротехнічного факультету.

Отримавши позитивні експертні висновки, Академічний сенат Познанської політехніки ухвалив рішення про присудження ступеня почесного доктора за видатні наукові досягнення в галузі кібернетики, системного аналізу й теорії прийняття рішень, а також за співпрацю з міжнародною академічною спільнотою.

Детальніше за посиланням:
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0Qyv3kN4pGYZXrFeA3eBtcfTTfoeEBTtcQh5sPJ5XM2p6ctREyLu2thsByfS3feF5l&id=103443265296040