Богдана Хмельницького, 29/2
оф. 17, Київ, Україна
подивитися на карті
+38 044 288 03 04

Польські Інститути у світі є представництвами Міністерства закордонних справ Республіки Польща, метою діяльності яких є: популяризація польського наукового і культурного життя, презентація найцікавіших і найрізноманітніших подій та явищ, що відбуваються у Польщі.

У багатьох місцях Польські Інститути виконують завдання відділів з питань культури та науки Посольств РП.
Польські Інститути є компетентними центрами промоції Польщі завдяки освітньо-інформаційній діяльності. Вони забезпечують польську присутність у культурному житті окремих країн. Головними завданнями цих представництв є впровадження польської культури до найвпливовіших центрів країн, їхнього функціонування, а також дії, спрямовані на відчутну польську присутність у міжнародних проектах. Діяльність, спрямована на постійну співпрацю з польськими та закордонними партнерами, що активно діють у царині міжнародного культурного обміну досвідом. Найбільш корисною формою організації промоційних культурних заходів є співпраця з місцевими осередками культури, що з одного боку зменшує витрати, а з іншого гарантує контакт із місцевою аудиторією.

Місією культурної дипломатії є результативний вплив на якомога ширшу місцеву аудиторію митців, експертів, критиків. Налагодження тісних зв’язків із представниками ЗМІ є одним з пріоритетів діяльності Польських Інститутів.
Польські Інститути своєю діяльністю збільшують середовище осіб, котрі у майбутньому могли б спричинитись до популяризації польського надбання – співробітників, студентів факультетів полоністики, славістики тощо, а також тих, хто працює у напрямку розвитку польської науки та виховання молоді в окремих країнах.

Підтримку діяльності Польських Інститутів у світі з польського боку, окрім МЗС, запевнюють державні культурні установи, котрі своєю діяльністю охоплюють аспект міжнародної співпраці. Серед них: Польський Інститут Кіномистецтва, Інститут Книги, Театральний Інститут, Національний Інститут Фридерика Шопена та Інститут Адама Міцкевича.

Програму діяльності Польських Інститутів реалізують колективи з шести/восьми осіб, серед них: директор та його співробітник з Польщі, двоє/троє місцевих експертів, котрі вільно володіють польською мовою та добре знайомі з місцевим культурним середовищем, а також двоє співробітників з технічних питань. З огляду на місцеву специфіку, склад колективу може підлягати незначним змінам.

Співробітники Польського інституту у Києві

Ева Фігель Директор, Радник-посланник Посольства Республіки Польща в Україні
Катажина Вензовська Заступник директора, ІІ Секретар Посольства Республіки Польща в Україні
Ольга Клименко Експерт з організаційних питань
ola.klymenko@instytutpolski.org
Олена Бабій Експерт з програмної діяльності
olena.babij@instytutpolski.org
Олена Зоц Експерт з програмної діяльності
olena.zoc@instytutpolski.org
Тетяна Артушевська Експерт з інформаційних питань
tatiana.artuszewska@instytutpolski.org
Сергій Пінчук Інтендант
Наталя Банкевич Секретар, рецепціоністка
natalia.bankewycz@instytutpolski.org

Адреса:
01030, Київ, Україна, вул. Б. Хмельницького 29/2, оф. 17
Тел.:
+ 38 044 288 03 04
+ 38 044 278 16 01
+ 38 044 278 30 65
Факс:
+ 38 044 288 02 86
Години роботи:
Вівторок, четвер – 12:00-19:00

Інформація про культуру та культурні заклади Польщі на сайті www.polinst.kiev.ua по розділах:

  • Музеї та галереї
  • Кіно
  • Театр
  • Література
  • Преса
  • Музика

Nike React Element 87