Студенти у великому місті. Як молодь з регіонів інтегрується до спільнот Києва

Напевно кожен хоча б раз стикався зі страхом перед вступом до вишу. Страх перед “новим життям” в університеті, незнайомими людьми, викликами долі. Ми добре розуміємо, що студентам з інших областей не так просто почати активне життя в Києві. Та все ж столиця надає молоді безліч можливостей. Просто треба знати, де їх шукати. Як допомогти студенту відчути себе в Києві “своїм” — розбиралися дослідники з Kyiv Smart City.

Освітня міграція розвиває мегаполіс швидкими темпами. Сьогодні молодь з вищою освітою укріплює та створює своєрідну ідентичність Києва, сприяє якісним культурним, економічним та іміджевим змінам у житті міста. За офіційними даними, у 2015-2016 навчальному році в Україні нараховувалось 664 виші I-IV рівня акредитації. У Києві — 107 вишів, 39 з яких — університети. Як бачимо, студентське середовище є одним з перших місць інтеграції молоді.

ДетальнішеAir Jordan XX9 High