Делегація Опольського університету технологій в КПІ ім. Ігоря Сікорського

До уваги науковців та аспірантів!!!
Повідомляємо, що до КПІ ім. Ігоря Сікорського 15-16 листопада 2017 року приїде з візитом делегація Опольського університету технологій. На прохання партнерів з Ополе запланована зустріч з проректором Новіковим О.М., директором ММІ, проф. Бобирем М.І., деканом ФАКС , проф. Збруцьким О.В., деканом ФММ , проф. Гавришем О.А. з питань співпраці з польським вишем-партнером
Гостей привітає проректор, директор Українсько-Польського Центру НТУУ «КПІ» проф. С.І. Сидоренко.

Протягом зустрічі будуть обговорюватись можливі напрямки співпраці з польськими вченими, будуть презентовані відділи Опольської політехніки та їх можливості, перед гостями виступлять провідні фахівці нашого університету з презентаціями своїх наукових розробок і передадуть свої пропозиції.

Гості запропонували всім зацікавленим науковцям КПІ звертатись до них напряму з пропозиціями за електронною поштою:

Yana Polska,
Specjalista ds. współpracy międzynarodowej Opole University of Technology | International Relations Office
Mikołajczyka 5, 45-271 Opole, Polska / Poland
Tel. + 48 77 449 85 15 | www.po.opole.pl

Представниками – учасниками делегаціі від Опольського Політехнічного Університету будуть:

• dr hab. inż. Krystian Czernek, prof. PO – продекан Механічного факультету
  • mgr Barbara Hetmańska – Канцлер Опольського Політехнічного Університету