Інформація про нараду з підготовки проведення XVIII Міжнородної науково-практичної конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

Повідомляємо, що 15.03.17 о 14.00 відбулася нарада робочої групи ДМС та кафедри відновлювальних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського з підготовки проведення в кінці вересня XVIII Міжнородної науково-практичної конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ” за підтримки Представництва Польської академії наук у м. Києві.

Було розглянуто низку організаційних питань щодо організації і проведення молодіжної секції конференції. До роботи молодіжної секції залучатимуться школярі, магістри та аспіранти.

Затвердили запрошення на конференцію (зразок додається) і прийняли рішення про розсилку запрошень в Україні та за кордон.

adidas china