Зустріч з Президентом освітянської фундації «PERSPEKTYWY» паном Вальдемаром Сівінським

16-11-16
16 листопада 2017 року о 17.15 в НТУУ «КПІ» відбулася зустріч з Президентом освітянської фундації «PERSPEKTYWY» паном Вальдемаром Сівінським для обговорення підготовки та проведення Українсько-Польських днів освіти, науки та інноватики.

Під час проведення Круглого столу МОН України, польської освітянської фундації “PERSPEKTYWY”, керівництва Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща та ради Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України «Поєднання освіти, науки та інновацій – магістральний шлях інтеграції України в європейську систему вищої технічної освіти» 22-24 серпня 2016 року і під час зустрічі учасників Круглого столу з Міністром освіти і науки України Л.М.Гриневич обговорювалась пропозиція провести 6-7 квітня 2017 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Українсько-Польських днів науки, освіти і інновацій.

Дана пропозиція була схвально сприйнята.

Проект програми проведення Українсько-Польських днів науки, освіти і інновацій був напрацьований учасниками Круглого столу протягом 22-24 серпня 2016 року.

Завантажити:

Cheap Nike Air Max 2017 For Online Sale online