Звіт по результатам ІII Міжнародної науково-практичної конференції «ЧИСТА ВОДА. ФУНДАМЕНТАЛЬНІ, ПРИКЛАДНІ ТА ПРОМИСЛОВІ АСПЕКТИ»

28-30 жовтня 2015р. відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода.  Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти» в НТУУ «КПІ».

Забезпечення населення і виробництва якісною водою є основою гармонійного соціально-економічного розвитку суспільна. Актуальність даної проблеми зростає по мірі деградації природних водойм внаслідок значного антропогенного тиску та збільшення чисельності населення. Міжнародне співробітництво в сфері науки і освіти, розробка та вдосконалення принципів і механізмів комплексного підходу до охорони водних об’єктів відіграють важливу роль у вирішенні даної проблеми. На реалізацію цих задач спрямована IІI Міжнародна науково-практична конференція, тематика якої охоплює основні напрямки наукових досліджень в області водопостачання, водоочищення, раціонального використання водних ресурсів.

Конференція проходила під патронатом Його Високоповажності Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Польща в Україні п. Генрика Літвіна.

Конференція присвячена сучасним проблемам у галузі підготовки питної води, очищенні стічних вод; спрямована на міжнародну інтеграцію науки та освіти, розвиток співпраці між університетами та науковими установами

Загалом у конференції прийняло участь 107 учасників із чотирьох  країн світу (Україна, Польща, Білорусія, Литва).

Участь у конференції прийняли 23 науковців із  7 університетів Польщі, а саме Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk, Lublin University of Technology,  Gdansk University of Technology, Uniwersytet Opolski. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Ignacy Łukasiewicz Rzeszów University of Technology.

Науковці з Литви представляли Aleksandras Stulginskis university, а із Білорусії – Brest state university named after A.S. Pushkin та Brest state technical university.

Українські науковці представляли 6 інститутів НАНУ, 15 університетів та 5 інших організацій, а саме Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України, Інститут гідробіології НАНУ, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України, Інститут гідромеханіки НАН України, ДУ “Інститут медицини праці АМ України”, Інститут водних проблем і меліорації НААН України, Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України, Донбаський державний технічний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний технічний університет України “КПІ”, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Національний університет водного господарства та природокористування, Одеська національна академія харчових технологій, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Дніпродзержинський державний технічний університет, Вінницький національний технічний університет,  Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет,  Національний університет «Львівська політехніка»,  Національний авіаційний університет,  Чернігівський національний технологічний університет, Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара,  Українська лабораторія якості та безпеки продукції АПК, ТОВ «Технології природи», КП “Харьковводоканал”, ТОВ “Юнілос-Україна”, ТОВ «Світ шкіри»

Згідно програми конференції 28-30 жовтня 2015р. доповідались 34 учасники, які представляли 3 університети Польщі, науковці із 6 університетів України, 6 інститутів НАНУ.

За результатами конференції було видано матеріали конференції обсягом 242 сторінки.Aprender a correr