Стипендія на проведення досліджень у Польщі для молодих науковців України

Шановні колеги!

До Вашої уваги інформація від програми Європейського Союзу “House of Europe” (“Дім Європи”) щодо оголошеного конкурсу на отримання стипендії на навчання та захист наукової роботи з соціальних наук в одному з польських університетів.

Кінцевий термін подання заявки до 1 березня 2021 року.

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету за фінансування уряду Польщі надасть українським молодим науковцям стипендію на навчання та захист наукової роботи з соціальних наук в одному з польських університетів.

Хто може взяти участь:

• Українські науковці віком до 35 років, що:
  • мають диплом бакалавра, магістра або працюють над дисертацією з історії, міжнародних відносин, політології, журналістики, соціології, етнології, культурознавства, суспільної психології, менеджменту, права або суміжних дисциплін;
  • обізнані в загальній проблематиці своєї дисципліни, зокрема періоду XIX–XX ст.;
  • мають наукові досягнення й активну громадську позицію, тож зможуть застосувати отримані знання в Україні;
  • знають польську мову на рівні, що дозволить слухати лекції та вивчати літературу;
  • знають англійську мову.

Що ви отримаєте:

• Щомісячну стипендію на 10 місяців розміром 1 500 злотих, що покриє витрати на проживання, харчування та страховку
  • Програма розпочнеться 1 вересня 2021 року.
  • Підготовчий курс у Варшавському університеті, що включатиме загальні лекції та уроки польської мови
  • Наукового керівника, якого призначить університет
  • Диплом про завершення стипендійної програми

Як подати заявку:

• Подати заявку особисто або поштою на адресу Посольства Польщі у Києві або Генерального консульства Польщі у Львові з поміткою на конверті «Scholarship Programme for Young Scientists» або надіслати на електронну адресу stypendia.studium@uw.edu.pl.
  • До заявки додати:
  • копію диплома або довідку про навчання в аспірантурі
  • заповнену анкету кандидата
  • короткий мотиваційний лист з обґрунтуванням обраного напряму навчання
  • проєкт дослідницької роботи
  • резюме з фотографією. Розмістіть інформацію, починаючи з останнього місця роботи.
  • список публікацій, досягнень та професійних проєктів
  • документи, які підтверджують знання польської та англійської мов
  • інші дані, які можуть допомогти кваліфікаційній комісії оцінити вашу кандидатуру.
  • Якщо ваша заявка буде успішною, потрібно буде пройти співбесіду з відбірковою комісією.

Детальніше про програму

Ще більше можливостей від країн ЄС ви знайдете в нашому Каталозі можливостей