У Київській політехніці з’явився польський виноградний куточок

За ініціативи Голови Секції вихованців Київського політехнічного інституту (КПІ) у Польщі Почесного доктора КПІ п. Януша Фукси виноград висадили в 2022 році на сторіччя Секції  — як символ плідного польсько-українського партнерства, що триває вже багато років поспіль.

19 вересня 2024 року на урочисте відкриття польського виноградного куточоку завітала пані Дорота Яворська, членкиня Правління Секції вихованців КПІ. Вона передала привітальний лист від п. Фукси та нагородила ректора університету Анатолія Мельниченка «Золотим почесним знаком» Головної технічної організації — (NOT) за великі досягнення у співпраці з Польщею.

Ректор подякував за відзнаку і побажав членам Секції вихованців КПІ у Польщі успіхів і процвітання.