Співпраця КПІ з університетами Польщі

Нещодавно відбулася он-лайн зустріч ректора Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського (КПІ) академіка М.З. Згуровського та ректорів Сілезької політехніки – діючого проф. Менжика та новообраного проф. Павелчика.

За результатами зустрічі направлено пропозиції КПІ щодо наступних кроків співпраці – як за напрямом досліджень і технологій в енергетиці і на транспорті, так і за напрямом підготовки фахівців з авіаційної інженерії за дуальною формою освіти за освітньою програмою «Проєктування конструкції планера» для студентів польських університетів. До цієї програми вже приєдналися Poznan University of Technology та Rzeszow University of Technology.

Крім того, направлено проєкт Угоди про співпрацю КПІ із Silesian University of Technology, компаніями Progresstech Ukraine та Apollo Spirit.