Спільні проекти

 

Генрик Собчук

Нещодавно керівнику Представництва Польської академії наук у Києві  професорові  Генрику Собчуку виповнилося 60 років.

З Представництвом Польської академії наук у Києві та особисто з її керівником Генриком Собчуком НТУУ “КПІ” пов’язують не лише ділові стосунки, але й справжня дружба. Всі спільні з польською стороною проекти останніх років реалізовувалися в університеті за його сприяння та безпосередньою участю. Понад те, його постійна увага до наших починань і діяльності Українсько-Польського центру НТУУ “КПІ”, його ініціативи та пропозиції завжди роблять заходи в галузі українсько-польського співробітництва цікавими (більше…)

Зверніть увагу!

21-23 квітня в НТУУ “КПІ” проходитиме Міжнародний форум “Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу”, присвячений 30-й річниці техногенної катастофи на Чорнобильській АЕС. З попередніми матеріалами Форуму можна ознайомитись за посиланнями:

Nike Air Max

28 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу XVІ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».
Її організаторами виступили Представництво Польської академії наук у м. Києві, Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут», Інститут відновлюваної енергетики НАН України, МНТЦ вітроенергетики НАН України, Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при НТУУ «КПІ» та ННК «Інститут прикладного системного аналізу». Конференцію організовано під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Генріка Літвіна.
Детальніше….Стаття про Конференцію 28-29 травня 2015  (більше…)

(інформація надається мовою оригіналу)

Бальцерович: “Это четвертая попытка реформ в Украине. Пятой не будет”

68-летний польский реформатор Лешек Бальцерович поможет реформировать Украину, сообщил сайт президента. Правда, в каком статусе будет работать экс-вице-премьер, экс-министр финансов и экс-президент Нацбанка Польши – непонятно. В разговоре с LB.ua он хранит интригу. А на прямой вопрос о должностях говорит, что “приехал рассказывать о реформах в Польше” и что “должности без работы – ерунда”.

Бальцерович – последовательный критик социализма и тоталитаризма, сторонник радикальных рыночных реформ и демократии. В сентябре (більше…)

ПРОТОКОЛ ПЕРЕМОВИН

 проф.Генрика Собчука, директора представництва Польської Академії наук в Україні та проректора  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» С.І. Сидоренка

                10 грудня 2014 р. відбувся візит проф. Генрика Собчука, директора представництва Польської Академії наук в Україні до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», під час якого обговорювалися питання розвитку співпраці НТУУ «КПІ» з освітніми установами Республіки Польща.

      Розуміючи важливість поглиблення співробітництва Республіки Польща та України у освітянській, науково-технічній та інноваційній сферах, під час (більше…)