Навчання у Польщі

До уваги студентів та викладачів!
Довідник “Навчайся в Європі” надає інформацію про освітні програми, гранти та стипендії Європейського Союзу та членів-держав ЄС. Завантажити можна за даним посиланням.Nike Business kids

Фонд ВІКНО НА СХІД і місто Білосток у партнерстві з головними ВУЗами Білостока запрошує учнів 11 класів та їх батьків з України, зацікавлених навчанням у Польщі, взяти участь y безкоштовному культурно-ознайомчому візиті, який матиме місце у період з 29 по 31 травня 2015 року у Білостоку.
Візит організовується з думкою про тих, хто зацікавлений навчанням у Польщі , і хотів би більше дізнатися про освіту у ВНЗ міста Білостока , а також ознайомитись з загальною процедурою та умовами вступу.

Детальніше:  http://goo.gl/forms/yoQOLMQyeMNew Nike Shoes

Краків є одним з найбільших освітніх центрів у Польщі.
Безымянный
Близько 200 000 студентів навчаються в понад 30 вищих навчальних закладах. Це місто науки, мистецтва та культури, справжня перлина регіону і одне з найвідоміших місць у світі. Динамічно розвинені повітряні сполучення, неповторна атмосфера, відкриті і привітні мешканці роблять Краків унікальним та привабливим для гостей.

Краківська гірничо-металургійна академія розташована в декількох хвилинах ходьби від історичного центру міста.

Гірничо-металургійна академія є одним з найбільш знаменитих польських вищих учбових закладів. Цей факт відображається у багатьох рейтингах, в яких (більше…)

Як відомо, Польщу, як країну для здобуття вищої освіти та продовження кар’єри щороку обирає все більша кількість студентів з України. Впродовж останніх років саме українські студенти є найбільшою освітньою діаспорою сусідньої країни.

“Сьогодні спостерігається неймовірне зацікавлення українських громадян польською освітою. Минулого академічного року вищу освіту у Польщі здобували шість із половиною тисяч українців”, – зазначає радник Посольства Республіки Польща в Україні з питань науково-освітньої співпраці Анна Кузьма.

“Для вступу до польських вищих навчальних закладів абітурієнту необхідно мати атестат про повну загальну середню освіту”, (більше…)

Міжнародна виставка “Освіта за кордоном” (12-14 листопада 2015 року)
Презентація програми навчання в Польщі (4,35 Mb, pdf)

Study in Poland:

Air More Uptempo