Відновлювана енергетика: курс на пришвидшений розвиток

19-20 травня 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася XXІII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» в онлайн-форматі, на платформі Zoom.

Організаторами конференції виступили Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Національний технічний університет України КПІ ім. Ігоря Сікорського, Мала академія наук України, Представництво Польської академії наук у м. Києві, Варшавська політехніка, Громадська спілка «Енергетична асоціація «Українська воднева рада», Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики Інституту відновлюваної енергетики НАН України, кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ННК «Інститут прикладного системного аналізу».

З матеріалами конференції можна ознайомитися за посиланням:

Стаття про конференцію під назвою “Відновлювана енергетика: курс на пришвидшений розвиток” вийшла в газеті “Київський політехнік”. Завантажити тут.