Зима розпочалась з теплої зустрічі з викладачами Сілезького технічного університету

Першого грудня відбулась онлайн зустріч науково-педагогічних колективів кафедри Виробництва приладів, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та кафедри Механіки і обчислювальної техніки, Сілезького технічного університету, Республіка Польща, за участю учасників робочої групи Українсько-польського центру Київської Політехніки викладача польської мови Войцеха Зволінського та доцента кафедри виробництва приладів Наталії Стельмах.

Під час онлайн зустрічі науковці представили свої університети та обмінялись напрямками наукових інтересів. Як підсумувала керівник кафедри Механіки і обчислювальної техніки д.т.н., професор Ewa Majchrzak: «Плюс від пандемії в тому, що ми навчилися дистанційним зустрічам, на яких, однак, легко встановити взаємні контакти і якщо ми можемо поспілкуватись навіть в такий спосіб , то це дуже цінний досвід, що лише сприятиме пошуку спільних наукових інтересів та розвитку співпраці між науковцями з різних країн».

Доцент кафедри виробництва приладів ПБФ Н.В. Стельмах