До сторіччя Секції вихованців КПІ в Польщі

11 листопада Польща відзначає своє національне свято – День незалежності.

Саме в цей день відбудеться лекція в рамках циклу історичних студій «Think about it» на тему «Видатні поляки – вихованці київських навчальних закладів».

Наприкінці ХІХ – початку ХХ ст. значну частину населення Києва та Київщини складали етнічні поляки. Багато хто з них отримував освіту у Києві – в Університеті св. Володимира, Політехнічному та Комерційному інститутах, місцевих гімназіях та інших навчальних закладах. Серед були знані польські громадські діячі, науковці, літератори, митці.

Декілька найбільш відомих імен – В’ячеслав Ліпінський, Тадеуш Доленга-Мостович, Болеслав Лесьмян, Ярослав Івашкевич та інші – будуть згадані під час лекції, яку прочитає відомий києвознавець, випускник Київського політехнічного інституту, давній друг нашої бібліотеки – Михайло Кальницький.

Лекція стане першою, присвячених 100-річному ювілею Секції вихованців Київської політехніки в Польщі.

Отже, зустріч в Zoom відбудеться 11 листопада, початок о 18:00

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/AEX37vctBghjgXxq5

Лінк на конференцію в Zoom надійде на вашу е-пошту в день заходу!

За інформацією НТБ ім. Г.І.Денисенка