Співпраця НТУУ “КПІ” з Представництвом Польської академії наук в Києві

ПРОТОКОЛ ПЕРЕМОВИН

проф.Генрика Собчука, директора представництва Польської Академії наук в Україні та проректора  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» С.І. Сидоренка

10 грудня 2014 р. відбувся візит проф. Генрика Собчука, директора представництва Польської Академії наук в Україні до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», під час якого обговорювалися питання розвитку співпраці НТУУ «КПІ» з освітніми установами Республіки Польща.

Розуміючи важливість поглиблення співробітництва Республіки Польща та України у освітянській, науково-технічній та інноваційній сферах, під час обговорення було схвалено наступні кроки по розвитку співпраці НТУУ «КПІ» спільно з представництвом Польської Академії наук в Україні:

• співпраця в фундаментальних, наукових та практичних напрямках з Польською академією наук в Києві,
  • проведення семінару (конференції) з метою залучення фахівців з актуальних питань поновлюваних джерел енергії,
  • проведення Міжнародного семінару “КОМП’ЮТЕРНЕ КОНСТРУЮВАННЯ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ. СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ”,
  • проведення  ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»,
  • запрошення польських фахівців для читання лекцій перед цільовою аудиторією,
  • запрошення аспірантів при подвійному керівництві Україна – Польща,
  • проведення бізнес-семінарів для промоції обладнання, розташованого в навчально-науковому «Українсько-Польському центрі вдосконалення технологій відновлювальних джерел   енергії та енергоефективності»,  а також для нових пропозицій по співпраці з Центром.
  • співпраця  в  галузі  трансферу   технологій,
  • створення сайту, як електронної площадки для обміну заявками, пропозиціями, ідеями,
  • зв’язок вчених НАН України та ПАН в Польщі,
  • запрошення вчених для створення Українсько-Польських консорціумів,
  • залучення бізнес-структур, як майбутніх членів консорціумів,
  • створення інтерактивної карти-атласу (як ідеї для створення проекту) з моніторингу джерел енергії в Україні.

Air Jordan infrared