190 РІЧНИЦЯ ЛИСТОПАДОВОГО ПОВСТАННЯ (1830-1831)

30 листопада 2020 р. з 16.00 до 18.00 год. відбудеться круглий стіл, присвячений 190 річниці Листопадового повстання (1830-1831).

Головним організатором заходу є Польський культурно-освітній центр при Уманському державному університеті ім. Павла Тичини. В організації круглого столу беруть також участь Польський культурно-освітній центр при Київському університеті ім. Бориса Гринченка та Науково-освітній центр «Польські дослідження» при Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя.

Учасниками зустрічі будуть представники університетів Польщі та України, а також пан Роберт Чижевський – директор Польського інституту в Києві.

Робочими мовами заходу будуть польська та українська мови.

Всі зацікавлені можуть приєднуватися за посиланням: (Google Meet): meet.google.com/qrp-eqnu-ath