Проф. Бoгумiлa Kaневськa обрана новим ректором Університету ім. Адама Міцкевича в Познані

У понеділок 29 червня 2020 р. в Університеті ім. Адама Міцкевича відбулися вибори ректора на термін 2020-2024. Колегія виборщиків у складі 210 представників окремих груп працівників, студентів та аспірантів познанського університету через голосування вирішила, що новим ректором буде проф. Богуміла Каневська.

Професор Богуміла Каневська – філолог-полоніст, літературознавець, науковий співробітник Факультету польської та класичної філології Університету Адама Міцкевича. Займається історією та теорією літератури, досліджує сучасну літературу, перекладає англомовну прозу та дитячу літературу. Є автором близько 100 наукових робіт – книжок і статей. У 2012-2016 р.р. виконувала обов’язки декана Факультету польської та класичної філології, з 2016 р. обіймала посаду проректора Університету ім. Адама Міцкевича зі студентських питань.

Нова ректор вступить на посаду 1 вересня 2020 р.