Волонтерська кампанія IT for SHE – нехай нас надихає любов до нових технологій!

IT for SHE – програма для талановитих жінок, які навчаються ІТ. Однією з її складових є волонтерська кампанія, до якої залучаються молоді студенти у сфері ІТ для викладання програмування та технологій у сільских школах та невеликих містах влітку.

Метою є підвищення інтересу до напряму STEM (наука, технології, інженерія, математика) серед дітей, сприяння жінкам у ролі технічних експертів та активізація їх соціального потенціалу. 7000 дітей та 230 ІТ-студенток в якості вчителів взяли участь у 3 випусках програми. Програма була помічена Єврокомісією та нагороджена премією Європейської цифрової майстерності.

Школи, які зацікавлені брати участь у програмі, в містах з населенням до 20 000 жителів, зараз можуть подати заявку на j.lisiecka@perspektywy.pl, а студенти можуть подати заявку на адресу – m.piotrowska@perspektywy.pl

Партнерами програми є Intel, Citi, Goldman Sachs, P&G, Facebook, NatWest, Accenture та Ericsson.