[Анонс на 01.01–31.12.2015] Рік Театру

подивитися на карті

01 січня — 31 грудня 2015 | Рік театру

Дорогі Друзі,
Театр – це сакральне мистецтво, яке має здатність віддзеркалювати сучасність та вказувати на больові точки суспільства. Окрім сучасних проблем, театр дає нам можливість зануритись у минуле і сягати майбутнього. Театр буває різним. Є театр Шекспіра, Станіславського, Курбаса, Кантора, Гротовського тощо. З театральним мистецтвом ми можемо познайомитись у камерних залах та на площах великих міст і містечок. Головним є те, що протягом багатьох століть, стежки до театру не заростають і він надалі захоплює нас і бентежить. Наступний рік у Польщі має бути проголошено Роком Театру. Саме тому ми акцентуватимемо увагу на спільних польсько-українських театральних проектах. Серед них будуть не лише театральні постановки а й проведення майстер-класів та мистецьких лабораторій, які діятимуть протягом багатьох років по закінченні Року Театру. Хочу також наголосити на тому, що Інститут охоче підтримає креативні ідеї. Тож, заохочую Вас до співпраці!

Ева Фігель,
Директор Польського Інституту у Києві