Звернення Міністерства науки та вищої освіти Республіки Польща до закордонних студентів

МІНІСТЕРСТВО НАУКИ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ РЕСПУБЛІКИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА: МОЖЕТЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА НАШУ ДОПОМОГУ

Заступник міністра науки та вищої освіти Республіки Польща проф. Войцех Максимович звернувся до закордонних студентів, які залишаються у Польщі підчас пандемії.

Заступник міністра у відеозверненні англійською мовою, що було опубліковано Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща, звернувся до закордонних студентів, які залишилися у Польщі. Представив їм актуальну інформацію про нинішню ситуацію, пов’язану з епідеміологічним станом на території Республіки Польща. Студенти почули також слова підтримки, що міністерство та вищі навчальні заклади, де реалізуються навчальні і стипендійні програми та стажування не залишать нікого напризволяще. Заступник міністра закликав, щоб не боятися звертатися за допомогою.

Важливою інформацією для студентів було також запевнення, що всі міжнародні стипендії та інші грошові виплати будуть надалі вчасно виплачуватися у повному обсязі, якщо студенти дотримуватимуться вказівок і рекомендацій вищих начальних закладів, які їх приймають.

Джерело: NAWA