[Анонс] Відкриття VI Міжнародної науково-практичної конференції «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

14 листопада о 14.30 розпочне свою роботу VI Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

Забезпечення населення і виробництва якісною водою є основою гармонійного соціально-економічного розвитку суспільства. Актуальність даної проблеми зростає по мірі деградації природних водойм внаслідок значного антропогенного тиску та збільшення чисельності населення. Міжнародне співробітництво в сфері науки і освіти, розробка та вдосконалення принципів і механізмів комплексного підходу до охорони водних об’єктів відіграють важливу роль у вирішенні даної проблеми. На реалізацію цих задач спрямована VІ Міжнародна науково-практична конференція, тематика якої охоплює основні напрямки наукових досліджень, вирішення нагальних та перспективних проблем з водопостачання та водоочищення в національних та транснаціональних вимірах, раціонального використання водних ресурсів, створення міжнародного консорціуму за програмою «Горизонт 2020».

Секція 1. Технології очищення природних вод. Технічні аспекти водопостачання.
Секція 2. Вплив стічних вод на навколишнє середовище. Моніторинг та прогнозування стану природних водойм в умовах інтенсивного водоспоживання.
Секція 3. Технології очищення стічних вод, знешкодження осадів і отримання з них енергії та енергоносіїв. Біологічні та біохімічні аспекти.

В конференції беруть участь міжнародні учасники:
1. Від Посольства Республіки Польща в Україні та Представництва Польської академії наук в м. Києві:
Генрік Собчук – директор представництва Польської академії наук у м. Києві.

2. Гданської Політехніки (Республіка Польща):
Древновський Якуб – Phd кафедри санітарної інженерії
факультету цивільної та екологічної інженерії

3. Від Жешувського технологічного університету, м. Жешув (Республіка Польща):
Чарнота Иоанна – д-р Жешувського технологічного університету, кафедра інженерної екології та хімії.
Маслон Адам – д-р Жешувського технологічного університету, кафедра інженерної екології та хімії.

4. Від Університету управління і бізнесу в Гдині (Республіка Польща):
Януш Томашевський – проф. Університету управління і бізнесу в Гдині.

5. Від Познанського університету технологій:
Агата Здарта – д-р Познанського  університету технологій (уточнюється).

6. Від Люблінської Політехніки, м. Люблін (Республіка Польща):
Йоанна Шульчик-Цєплак – аспірантка.
Яцек Забурко – аспірант.

7. Від газети «Дзеннік Кійовскі»:
Станіслав Пантелюк – редактор.

8. Від Киргизько-російського слов’янського університету ім. Б.М. Єльцина (м. Бішкек, Киргизька Республіка):
Абдурасулов Ілімідін – д.т.н., проф. Киргизько-російського слов’янського університету ім. Б.М. Єльцина.
Абилова Бегай – студентка Киргизько-російського слов’янського університету ім. Б.М. Єльцина.

9. Від державного підприємства «Науково-технологічний парк БНТУ «Політехнік»:
Ю.Г. Алексєєв – генеральний директор – проректор з виробничої діяльності (уточнюється).

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського беруть участь:

1. М.З. Згуровський – ректор
  2. І.М. Астрелін – декан хіміко-технологічного факультету
  3. О.МДуган – декан факультету біотехнології і біотехніки
  4. Є.М. Панов – декан інженерно-хімічного факультету
  5. Є.В. Кузьмінський – завідувач кафедри екобіотехнології та біоенергетики факультету біотехнології і біотехніки
  6. М.Д. Гомеля – завідувач кафедри екології та технології рослинних полімерів інженерно-хімічний факультету
  7. В.С. Камаєв – віце президент корпорації «Науковий парк «Київська політехніка»
  8. С.М. Шукаєв – начальник відділу координації міжнародної проектної діяльності
  9. Викладачі, науковці, аспіранти ФБТ, ХТФ, ІХФ

Бажаємо успішної роботи учасникам конференції!

За інформацією ДМС