Київські музеї запрошують на дні відкритих дверей у грудні

Київські музеї традиційно раз на місяць проводять день відкритих дверей. Безкоштовно відвідати столичні музеї в грудні можна буде у такі дати.

3 грудня

• Музей історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7
  • Літературно-меморіальний музей М. Булгакова, Андріївський узвіз, 13 (школярі, пенсіонери)
  • Національний музей українського декоративного мистецтва, вул. Лаврська, 9 (для школярів і студентів)
  • Національний музей “Меморіал жертв Голодомору”, вул. Лаврська, 3

4 грудня

• Музей А. Пушкіна, вул. Кудрявська, 9
  • Музей шістдесятників, вул. О. Гончара, 33
  • Музей Шолом-Алейхема, вул. В. Васильківська, 5а

5 грудня

• Національний музей “Київська картинна галерея”, вул. Терещенківська, 9 (до 14:00)
  • Національний науково-природничий музей, вул. Богдана Хмельницького, 15 (10:00 – 13:00)
  • Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, вул. Терещенківська, 15/17

6 грудня

• Музей видатних діячів української культури Л. Українки, М. Лисенка, П. Саксаганського, М. Старицького, вул. Саксаганського, 97/95б/95

11 грудня

• Музей-майстерня В. Кавалерідзе, Андріївський узвіз, 21

20 грудня

26 грудня

• Національний музей літератури України, вул. Б. Хмельницького, 11
  • Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Г. Шевченка, вул. Т. Шевченка, 8а
  • Національний заповідник “Софія Київська”, вул. Володимирська, 24 (пенсіонери)

27 грудня

• Меморіальний будинок-музей Т. Г. Шевченка, вул. Вишгородська, 5
  • Національний музей Тараса Шевченка, бул. Т. Шевченка, 12
  • Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського, вул. Паньківська, 9

28 грудня

• Музей української діаспори, вул. Московська, 40б
  • Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця”, вул. Госпітальна, 24а
  • Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, вул. Лаврська, 9, к. 26
  • Музей Івана Гончара, вул. Лаврська, 19 (Івана Мазепи, 29)
  • Музей партизанської слави, вул. Славгородська (парк Партизанської слави)

30 грудня

• Літературно-меморіальний музей-квартира П. Тичини, вул. Терещенківська, 5
  • Літературно-меморіальний музей Максима Рильського, вул. М. Рильського, 7
  • Літературно-меморіальний будинок-музей М. Заньковецької, вул. В. Васильківська, 121
  • Національний художній музей України, вул. Грушевського, 6 (для перегляду поки доступна тільки експозиція на першому поверсі)

31 грудня

• Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2
  • Музей гетьманства, вул. Спаська, 16б

На постійній основі працюють безкоштовно:

• Музей вторсировини, вул. Сагайдака, 112
  • Музей каналізації, Харківське шосе, 50а

Адміністрація музеїв просить відвідувачів уточнювати умови днів відкритих дверей заздалегідь, оскільки деякі музеї надають безкоштовний вхід тільки певним категоріям громадян (учні, студенти, пенсіонери тощо) або за окремим графіком, пише портал “Большой Киев”.

За інформацією 112.uaAdidas yeezy