АНОНС. Митці КПІ ім.Ігоря Сікорського запрошені до Познанської політехніки.

2018 рік для Познанської політехніки особливий і значущий – університет у вересні буде відмічати своє 100-річчя. До 100-річчя Познанської політехніки присвячено багато урочистих заходів – наукових конференцій, зустрічей, диспутів, концертів. На запрошення ректора польського університету пана Лодиговського 2-3 вересня вуз-побратим відвідає ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік М.З.Згуровський.
Центр культури та мистецтв КПІ імені Ігоря Сікорського має можливість, завдяки підтримці Познанської  Політехніки , взяти участь в 12th Festival of Traditional Art Poznan – Poland – 2018.
Прийнято рішення відправити в Познань творчий колектив, який складається з п’ятнадцяти учасників Народного ансамблю танцю «Політехнік» та восьми учасників Народної хорової капели. Наші артисти будуть виступати на урочистостях в Познанській політехніці, перед жителями Познані в мерії.

Вітаємо польських друзів з Ювілеєм і бажаємо процвітання Познанській політехніці!

Air Jordan 30.5 Shoes