[До 120-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського] Пам’ятати великих попередників (оновлено)

Київський політехнічний інститут завжди пишався своєю історією.
Майже 120 років його існування ввібрали в себе як буремні історичні події, так і потужний науково-технічний злет багатьох десятиліть. Рушійною силою історичного процесу були й залишаються непересічні особистості. Гортаючи сторінки їх життя, якнайкраще відчуваєш велич їх звершень і атмосферу часів, коли вони працювали. Пам’ять багатьох з них увінчено на Алеї зірок університету, в монументах на території кампусу, в барельєфах і бюстах, встановлених у навчальних корпусах. Є такі й у фойє при КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Це бюсти академіків Є.О.Патона, І.П.Бардіна, С.П.Корольова, М.М.Боголюбова, С.О.Лебедєва, П.А.Тутковського, Г.Ф.Проскури, Л.В.Писаржевського.

Читати далі: частина перша, частина другаAir Jordan VIII 8