Войцех Пшибильский на Київській школі – Бієнале-2015 з лекцією «Європа і проблема сили»

Богдана Хмельницького, 29/2
оф. 17, Київ, Україна
подивитися на карті
+38 044 288 03 04

13 жовтня 2015 | Київ | Будинок одягу на Львівській площі | пл. Львівська, 8 | Початок о 18:00 | Вхід вільний
Войцех Пшибильский – головний редактор культурно-суспільного квартальника «ResPublica». Головний редактор Eurozine (Відень) та європейської мережі і журналу Visegrad Insight. Політичний оглядач, лектор і соціальний підприємець. Ініціатор програми «Місто ДНК – розширення можливостей місцевих громад та дослідження культурної політики». 2014 року відкрив проект New Europe 100 – список регіональних новаторів, для квартальника«ResPublica» разом з Financial Times, Google і Вишеградським Фондом.

«Київська школа» стартувала у вересні 2015 року та проходитить у різноманітних локаціях Києва. Проект міжнародної бієнале об’єднує митців, інтелектуалів, громадські ініціативи та інституції України, Європи та світу. Вона включає виставки та перформанси, покази фільмів, мультимедійні експерименти й трансляції, а також наявні та новоутворені ситуації навчання і дослідження.

Sneakers basketball